Thea: Čarodějné umění

ČARODĚJNÉ UMĚNÍ
Autor: Thea
Rok vydání: 2012
Nakladatelství: Fontána
Počet stran: 223
Tuhle knihu jsem dostala k nedávným narozeninám a popravdě jsem od ní čekala trošinku víc, než to, co už většinou dávno znám. Na druhou stranu je to velice dobrý průvodce pro ty, kteří s magií začínají – a to zejména dívky a ženy.


O čem kniha je:
Autorka v několika kapitolách přehledně vysvětluje základy ženského čarodějnictví, věnuje se velice přehledně základním magickým disciplínám, otevírá svět pohanství a wiccy a také magie kamenů, vykuřovadel a barev. Informace jsou podávány lehkou, čtivou formou a prokládány mnoha praktickými ukázkami rituálů, kouzel a výroby amuletů.

Proč si knihu přečíst
Tady bych doporučila knihu zejména mladým slečnám, které se začínají zajímat o magii a nevědí, po čem sáhnout. Kniha je velice jednoduchá a přímá, nejsou v ní žádné složitosti a pokud jsem pozorně listovala (nečetla jsem ji celou), pak ani nic, co by mladému člověku mohlo při magické práci uškodit. Může také sloužit jako první průvodce po bylinkách a kamenech a každý si v ní najde to své. Pro muže a pro starší a pokročilé uživatele magie už ale moc zajímavých nápadů nepřinese.

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

3 thoughts on “Thea: Čarodějné umění

  1. Děkuji za doporučení, snad se k její koupi dostanu :) Ale jako první si chci koupit Aluščin "Svět za oponou", takže tato knížka si bude muset počkat :)

  2. Píšete, že je to kniha zejména pro mladé slečny. Ale co mám číst já, stárnoucí ženská, která se k tomu co jí zajímá dostala až teď. Dřív nebyla ani možnost, ani dost sebevědomí. Na začátky jsem už asi stará, co? Nevím.

  3. ALUŠKA KAROLÍNA LOSKOTOVÁ JE VTĚLENÍM ĎÁBLA!!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *