Svíčková ochrana

Velmi jednoduchý způsob, jak se ochránit před negacemi, zejména ve spánku, ale také pokud se prostě jen necítíte v místnosti dobře nebo chcete dělat nějakou magickou práci a máte strach, že kruh nebude dostatečnou ochranou.
Postup je velice jednoduchý a rychlý, účinek okamžitý.
Co budete potřebovat: lichý počet svíček ideálně bílé barvy, nejlepší jsou k tomuto účelu čajovky (minimálně tedy tři, ale čím více svíček, tím silnější je ochrana), sirky nebo zapalovač
Jak na to:
Jak jsem psala na začátku, svíček musí být lichý počet. Velice vhodný počet jsou tzv. magická čísla – tři, pět a nebo devět. Tři symbolizuje božskou trojici, pětka ochranný pentagram a devítka je umocněná trojka.
U dvojciferného počtu svíček pozor na jejich numerologický součet a tím i posunutý význam, pokud nejste odborník na symboliku a numerologii, raději zůstaňte při zemi a svíček použijte méně – mě se nejvíce osvědčil počet 5 nebo 9.
Tyto svíčky rozestavte do kruhu, nemusí být nijak velký, jejich ochrana působí na celou místnost, i když jsou natěsnané u sebe. Zapalte první svíčku a stejným plamenem postupně zapalujte všechny svíčky v kruhu, přičemž se po zapálení poslední svíčky dotkněte plamenem první zapálené svíčky, čímž kruh dokončíte a uzavřete. Při zapalování postupujte pravotočivě (= po směru hodinových ručiček).
Při zapalování je dobré pronášet motlitbu ke konstruktivním silám Vesmíru a poprosit je o ochranu – třeba: Andělé/mocná ochranná sílo Vesmíru/Matko Přírodo, prosím vás o ochranu a pomoc, prosím, vložte svoji sílu do tohoto světla, které mne bude chránit před temnotou.“
Svíčky vás budou chránit celou dobu, co budou hořet, po zhasnutí se jejich ochrana postupně vytrácí, záleží jak moc je místo „zamořené“ nebo pod tlakem nějaké negace. V místnosti, kde se vám pěkně žije, jen jste se tam výjimečně pohádali s přítelem, ochrana vydrží déle, než v místnosti, kde se hádáte denně.
Krom toho je důležité si dávat pozor, aby všechny svíce byly zapáleny stejným plamenem – jednou sirkou, na jediné rozžehnutí zapalovače. Pokud plamen v průběhu zapalování zhasne, rituál neproběhl a je třeba to zopakovat. Stejně tak nesmíte vynechat uzavření kruhu – dotek plamene mezi poslední a první svíčkou.
„Kouzlo“ je možné provádět opakovaně kdykoli, kdekoli a bez ohledu na denní nebo roční dobu.

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

18 komentářů u „Svíčková ochrana

  1. Chci se pouze zeptat zda svíce musí být zapáleny stejným plamenem, tedy sirkou či zapalovačem a nebo jedna svíčka zapálí další a ta další, podle mě tak vznikne lepší propojení ne? A mimochodem co ostatní barvy? CO když se v průběhu rituálu svíce uhasnou?

  2. prečítaj si článok ešte raz ;) – Lumenn píše že rituál musíš zopakvať zvona ak ti sviečky zhasnu ;)

  3. [6]: a sviečky by malii byť zapaľované jedným plameňom ako zapaľovačom alebo zápalkou ;)

  4. Ale já mluvím o tom, co když mi svíčky zhasnou uprostřed rituálu.. chci vědět jestli se to může stát nebo ne, protože pokud ano, znamená to, že je moje ochrana narušená a něco se ke mě snaží dostat, pokud se nemýlím..

  5. pochybuji že by se nějaká bytost obtěžovala na tebe tak nalepit, může to být i závan vzduchu co sfoukne plamen..jinak zajímavá rada, jen si dejte pozor ať přes noc nepodpálíte byt :D

  6. Ahoj, četla jsem fantasy knihu a v ní byl popsán podobný rituál, s pěti svíčkami, každá měla jinou barvu a každá symbolizovala jeden živel. Ráda bych ten rituál také vyzkoušela a ptám se tě co si o něm myslíš ty, poněvadž já s ničím nemám moc zkušeností a možná ani nebude fungovat…

  7. Ahoj Myslím, že jste nepochopili oč vlastně běží. Neberte rituál jako jasnou směs postupů, musíte vědět co děláte a mám dojem, že většina to netuší což je chyba. Musíte znát zákony univerza aby jste věděly proč funguje tak či onak. Jinak se na úroveň adeptů neposunete, budete pouze šplechtit mody operandy nic víc. Fungovat vám to bude ale nebudete vědět proč což z vás činí pouhé čaroděje.

  8. Ahoj Lúmennko, občas mám problém s počtem svíček – ráda dodržuji počet po celém bytě, třeba 5 v obýváku, 3 v kuchyni, 1 v koupelně, 3 v ložnici – ale pak se dostanu na celkový počet 12, pak už nevím… mám to pak počítat jako 1+2 = 3, což je liché, anebo 12, jakožto sudé? Stejně tak pokaždé, když se dostanu nad číslo 10, jestli mám sčítat, nebo to nechat, jak je..:) předem děkuji

  9. [15]: ahoj, důležitá je jedna místnost, není třeba sčítat to za celý byt:) Pokud se rozhodneš zapálit víc než 10 svíček v jedné místnosti, normálně dodrž lichý počet, tj. 11, 13, 15…, v tomto případě se numerologické sčítání nepoužívá;)

  10. Moc děkuju za krásný typ rovnou sem si ho udělala :)našla sem váš webík a naprosto mě ohromil..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *