Staré odchází, nové přichází aneb PF 2017

Drazí a milí, rok 2016 se pomalounku chýlí ke konci a planeta Země se vrhá do další otočky kolem Slunce, které jsme my, lidé, dali v našem kalendáři číslo 2017. Mnoho z nás využívá tuto chvíli ke krátkému zastavení a zhodnocení a já nebudu výjimkou. Rok 2016 byl pro mě skutečně velmi plodný a troufám si tvrdit, že to byl asi pro mě co do událostí a zážitků ten nejnabitější rok za celý můj život. Od mých narozenin se pro mě nesl ve znamení mé životní karty a byl díky tomu plný návratů sama k sobě i k věcem, které jsem již považovala za dávno ztracené v minulosti. Ale vše v pozitivním duchu a ačkoli výzvy tohoto roku byly někdy náročné, vždy mě posouvaly vpřed a jsem za ně velmi vděčná.

Za rok 2016 jsem se zvládla přestěhovat z místa, které rozhodně nebylo ideální, na místo, které už je teď deset měsíců mým domovem a jsem v něm velmi šťastná. Čtyřikrát jsem se podívala na různá místa v zahraničí, z nichž jedno bylo má milovaná Paříž, kde jsem byla již počtvrté a doufám, že ne naposled. A konečně se mi poprvé skutečně vydařila vánoční eshopová sezóna a to hlavně díky plackostroji, na němž tvořím originální magnetky a placky, z kterých mám převelikou radost.
Zvládla jsem tři různé velmi intenzivní a velmi zajímavé meditační semináře zaměřené na sebepoznání a elementy, které mě zase vrátily více na duchovní cestu, na niž jsem kvůli spoustě jiných starostí neměla tolik času jako dříve. Zároveň mi pomohly se konečně zbavit některých temných stínů minulosti, které už mě pomalu ale jistě přestávají děsit.
A konečně jsem taky navštívila můj starý skautský oddíl, což byla opět velmi silná cesta časem zpět, která ale vyústila v mé opětovné začlenění do oddílu a momentálně si dodělávám vůdcovskou kvalifikaci, což by mě tedy rozhodně ještě začátkem roku 2016 ani ve snu nenapadlo:)
Začala jsem víc malovat a obecně tvořit, víc se hýbat, zdravěji jíst, v podstatě úplně, až na vzácné a zřídkavé výjimky, jsem přestala pít alkohol. Potkala jsem spoustu zajímavých a úžasných lidí a se spoustou dalších jsem obnovila přerušené kontakty. Zvládla jsem se opět naučit vyjadřovat svoje emoce, což mi činilo nemalé obtíže. A učinila jsem závažné rozhodnutí ohledně dalšího pracovního směřování, kdy jsem se rozhodla snížit svůj pracovní zápřah v běžném zaměstnání a vrhnout se maximálně do práce na eshopu, což bude nejspíš ze začátku znamenat finanční těžkosti, ale větší svobodu a více energie na moje projekty.
Uf. Jak si to tak čtu, rok 2016 byl skutečně velmi výživný po všech stránkách. Takže bych vám i sobě po tomto bilancování ráda popřála, aby rok 2017 byl také plný hlavně pozitivních událostí.

Přeji nám, abychom zvládli všechny výzvy, které si určíme i ty, které se nám v cestě objeví neplánovaně.
Přeji nám, abychom dokázali v pravou chvíli použít svoje emoce správným způsobem.

Přeji nám, abychom se poučili z minulých chyb a zvládli se jich v novém roce vyvarovat.
Přeji nám, aby na nás dohlíželi naši andělé a průvodci a vedli nás po stezce života stále kupředu, s otevřeným srdcem i myslí.
Přeji nám všem, kteří žijeme na této planetě, abychom si dokázali naslouchat a abychom spolu dokázali komunikovat bez zbytečných domněnek a hlavně naplnění láskou.
Přeji nám všem úspěšný, krásný a šťastný rok 2017.
S láskou a srdcem na dlani Lúmenn

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Staré odchází, nové přichází aneb PF 2017

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *