Stánkaření – Slavnosti města Mikulova

Ačkoli na Jižní Moravě žiju už skoro sedm let, Mikulov jsem dlouhé roky brala jen jako „to městečko, přes které se jede, když míříte z Brna do Vídně“. A krásy tohoto pozoruhodného historického města jsem obvykle vnímala jen v polospánku v autobuse či autě. Od doby, co tam loni na podzim začala rodina mého drahého provozovat hotel jsem ale do Mikulova začala jezdit častěji a pochopitelně si mě získal – je to totiž vskutku krásné místo. Není tedy divu, že když jsem se dozvěděla o mětských slavnostech, rozhodla jsem se na ně vypravit se stánkem. Pokud chcete strávit sobotu obklopeni krásnou architekturou, moravskou kulturou a třeba si taky něco koupit na stánku Angelum Lucis, doporučuji výlet do Mikulova:)

Slavnosti města Mikulova
KDY: 21.května 2016 (ale akce probíhají celý víkend od 20. do 22.května 2016)
KDE: Mikulov, náměstí a přilehlé okolí, později večer amfiteátr
CO: program akce najdete na webu města zde
Mě najdete se stánkem na náměstí s téměř kompletním sortimentem placek, magnetků, tašek, přívěšků, kamenů a mandal:) A protože má být vážně krásně a mělo by svítit a hlavně hřát sluníčko, doufám, že aspoň některé z vás čtenářů potkám jak výletíte:) Budu se těšit:)
Vždyť se na to podívejte, kde jinde byste chtěli trávit květnovou sobotu?:)
A s kým jiným, než se mnou a mou skorošvagrovou Mončou?:)

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 komentáře u „Stánkaření – Slavnosti města Mikulova

  1. [1]: kdyby tam byla nějaká zajímavá akce, proč ne, ale vzhledem k ceně cesty by na ní musel být vážně levný pronájem nebo zaručená vysoká návštěvnost, aby se to vyplatilo:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *