Stánek Angelum Lucis na Astrovíkendu

Po nějaké době se v brněnském středisku volného času Lužánky opět koná Astrovíkend s podtitulem Dny tajemna a zdraví a opět s mou účastí. Tentokrát nebudu přednášet, protože časové možnosti posledních týdnů by mi nedovolily si něco pořádného připravit, ale i tak můžete alespoň navštívit můj stánek, zastavit se se mnou na kus řei a v neposlední řadě si pořídit něco z široké palety mého obchůdku Angelum Lucis.
Více informací a jeden speciální bonus navíc najdete v celém článku.

Začnu těmi informacemi, které si můžete rozšířit ještě o rozpis přednášek a dalších doprovodných aktivit (jako je třeba šamanské bubnování) přímo na webu akce.
CO: Astrovíkend – dny tajemna a zdraví
KDY: 23.-24.dubna 2016, v sobotu od 9 do 18, v neděli od 10 do 17 hodin
VSTUPNÉ: 70 Kč
KDE: Brno, park Lužánky, Středisko volného času
A ten slibovaný bonus je ukázka nových věcí v mé nabíce – magnetky, nad jejichž výrobou jsem strávila poslední týdny. Až na několik, které pro mě dělala kamarádka, jsou všechny z mého štětce (a mého grafického editoru:)). A všechny si je můžete prohlédnout, osahat a pochopitelně i koupit právě tento víkend:)) (nebo pokud to máte do Brna daleko, pak tadyhle na eshopu)
Na všechny se moc těším:))

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *