Spinovaná voda

Další přírůstek do rodiny článků o léčivých účincích vody. Dosud jsme se bavili o vodě diamantové a křišťálové, teď se podíváme na vodu spinovanou.
S touto metodou přišel David L. Kaas, Američan, kterého dlouhodobě trápily těžké zdravotní problémy. Jednou mu prý Bůh svěřil metodu, jak se může vyléčit a on tuto nauku šíří dál. Spinovat vodu si opět můžete sami doma, není k tomu třeba žádných zvláštních přístrojů ani kamenů a je to zcela zdarma.

Metoda spinování (z anglického spin – točit) spočívá v otáčení polarity tekutin, které jsou obsaženy nejen v tom, co pijeme, ale pochopitelně také v jídle. Lidské tělo je ze tří čtvrtin také tvořeno vodou a jako takové logicky pro své zdraví potřebuje, aby molekuly vody fungovaly správně.
Voda, kterou běžně pijeme, je prohnána kovovým potrubím (popřípadě chemicky ošetřena), což má za následek otáčení elektronů směrem k severu (chápu-li to správně, znamená to totéž, jako levotočivě, tedy destruktivně). Pokud chceme být zdraví a fit, potřebujeme, aby se voda točila opačně, tedy směrem na jih (opět jsem to pochopila tak, že to znamená pravotočivě, tedy konstruktivně).
Jak toho docílit? Na to přišel právě onen nemocný Američan, kterého spinování vody zcela uzdravilo. Naspinovat vodu si může každý sám, pomocí jednoduchého gesta:
Pokud spinujete vodu, musíte mít ruce v opačné pozici než na obrázku, jinak vodu
nabíjíte levotočivě (destruktivně!) – zkustě si to sami a uvidíte
Podle Kaase je jedno, v jaké pozici jsou ruce, ale já bych to tak úplně netvrdila. Podle mě (jak jsem si vyzkoušela) je třeba, aby pravá ruka měla dlaň otevřenou a levá ruka měla prst vystrčený kupředu!!! V opačném případě nabíjíme vodu špatně!
Vyzkoušela jsem si spinování osobně a výsledky byly hned cítit. Voda byla chutnější a člověk se po ní cítil svěží. Bohužel mé rozhodnutí spinovat všechno, co jím a piju, jsem zatím nedokázala uvést do praxe, protože na to prostě nejsem zvyklá, ale postupně se snažím a cítím, že dělám dobrou věc, vyzkoušejte sami a podělte se o své zkušenosti.

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

4 thoughts on “Spinovaná voda

  1. Vodu spinuju tak, že mám levou dlaň rozevřenou a myslím si, že je to v pohodě – voda chutná výborně. Možné je, že mi to tou pravačkou jde i díky reiki… fakt nevím.

  2. Okolo spinovania je plno nejasných otázok, okrem toho ktorou rukou robiť aké gesto, napr. či sa dá naspinovať 2 litrová flaša a či na to stačí spinovať tých 30 sekúnd, a ako dlho vydrží voda naspinovaná.Zaujímalo by ma či sa dá spinovať aj v keramickom alebo hlinenom pohári, lebo som počul že cez to energia neprejde, no veď vyskúšaj si naspinovať kafe v keramike, a ak to tu ešte čítaš tak prípadne napíš ako to dopadlo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *