Snadné „kouzlo“ lásky

Každý touží po univerzálním a perfektně fungujícím kouzle lásky, které způsobí, že se do vás někdo zamiluje. Tak jednoduché to není, protože nesmíme zapomínat, že je naprosto nepřípustné magií ovlivňovat svobodnou vůli člověka, ale rozhodně si můžete do života lásku přitáhnout.
Jedno složitější „kouzlo“ lásky tady už mám, pokud si troufáte, najdete ho zde.
(mimochodem: jak už jsem několikrát zmiňovala, nerada používám slovo kouzlo, protože mi přijde moc zprofanované a ne zcela vyjadřující povahu věci a proto jej naleznete v nadpisu v uvozovkách.)

Potřeby:
tři provázky, nitě či bavlnky rudé, růžové a zelené barvy (rudá značí energii a sexualitu, růžová lásku a zelená je barvou srdeční čakry)
Jak na to:
Nejlepší je toto „kouzlo“ provádět v pátek (den bohyně Freyi) při přibývajícím měsíci.
Svažte provázky dohromady a zapleťte je to jednoduchého cůpku. Při splétání myslete na svoji potřebu lásky, vnímejte pocit lásky ve svém srdci a volejte k sobě jeho naplnění.
Když dokončíte splétání, udělejte na konci copánku uzel a proneste nebo si pomyslete: „Lásko, volám tě.“ Toto zopakujte, dokud uzlů nebude sedm. Pletenec noste neustále při sobě a je velká naděje, že se ve vašem životě brzy objeví láska.
Až se „kouzlo“ naplní, pletenec spalte v ohni a poděkujte bohům.

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

5 thoughts on “Snadné „kouzlo“ lásky

  1. Jo takových provázků bych na sobě mohla nosit desítky :/ .. třeba to přivolá mou "starou" lásku…

  2. Můžu toto kouzlo použít i pokud už partnera a lásku mám, ale chci to trochu posílit??

  3. a to funguje tak že se do mě zamiluje náhodný člověk nebo na toho koho miluji???

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *