snadné kouzlo lásky

Snadné kouzlo lásky

Každý touží po univerzálním a perfektně fungujícím kouzle lásky, které způsobí, že se do vás někdo zamiluje. Tak jednoduché to není, protože nesmíme zapomínat, že je naprosto nepřípustné magií ovlivňovat svobodnou vůli člověka. Rozhodně si však můžete do života lásku přitáhnout. Tohle snadné kouzlo lásky nezpůsobí, že se do vás zamiluje konkrétní osoba, ale posílí lásku ve vás a naladí vás na správnou strunu, aby do vašeho života mohla láska přijít. V jaké podobě, to již nechejte na Vesmíru – a možná budete příjemně překvapeni :)

 

Snadné kouzlo lásky – potřeby

Tři provázky, nitě či bavlnky rudé, růžové a zelené barvy.
Rudá značí energii a sexualitu, růžová lásku a zelená je barvou srdeční čakry.

 

Snadné kouzlo lásky – jak na to?

Nejlepší je toto kouzlo provádět v pátek (den bohyně Freyi) a při přibývajícím měsíci.

Svažte provázky dohromady a zapleťte je to jednoduchého cůpku. Při splétání myslete na svoji potřebu lásky, vnímejte pocit lásky ve svém srdci a volejte k sobě jeho naplnění.
Když dokončíte splétání, udělejte na konci copánku uzel a proneste nebo si pomyslete: Lásko, cítím tě.“ Uzlů uvažte celkem devět. Při každém novém uzlu nezapomeňte zopakovat magickou formulku. Váš splétaný amulet pak můžete nechat přes noc nabít na vašem osobním oltáři nebo na měsíčním světle.

Poté pletenec noste neustále při sobě a je velká naděje, že se ve vašem životě brzy objeví láska. Až se tak stane, poděkujte Vesmíru, andělům, bohům, v koho nebo co věříte, a pletenec spalte v ohni. Pokud bude kouzlo slabé a láska se neobjeví, po třech měsících od vytvoření kouzla jej taktéž nechejte ohni a vyrobte si případně pletenec nový.

amulet lásky

Mohlo by vás zajímat: Amulet lásky na míru

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

9 thoughts on “Snadné kouzlo lásky

 1. Jo takových provázků bych na sobě mohla nosit desítky :/ .. třeba to přivolá mou "starou" lásku…

 2. Můžu toto kouzlo použít i pokud už partnera a lásku mám, ale chci to trochu posílit??

 3. a to funguje tak že se do mě zamiluje náhodný člověk nebo na toho koho miluji???

 4. Po zkušenostech to vidím trochu jinak.

  Už jsem byl mírně zamilovaný tak nějak na každém kroku, třeba i do květin a stromů, ale není zamilovanost jako zamilovanost. A už do mě bylo zamilovaných spousta ženských a taky není zamilovanost, jako zamilovanost, nejsem cassanova. Všechno má svůj čas, bohužel některé to nechtěly pochopit. A někdy jsem musel utéct.
  Prostě mě se na některých lidech něco moc líbí a mám z toho dobrej pocit, že jsou to skvělý lidi, pochopitelně pravá zamilovanost do osoby opačného pohlaví, to dá rozum, jedině tak je nám to přirozeně od přírody, od stvořitele dáno. A tak to do sebe přirozeně zapadá.

  A jak se na to dívám nyní?
  Zamilujte se do toho, kdo je váš typ, koho máte rádi, jako člověka, třeba i když znáte chyby toho člověka a víte, že i to je lidské a my všichni máme na sobě jak zapracovat a pořád hledáme, jak si být blíž a jak lépe být nápomocni jeden druhému a vycházet vstříc. Do toho, kdo vaši lásku potřebuje. Všímejte si, co říká, že potřebuje, máte to ve své nabídce?
  Jsou vaše vzhledové, kondiční a schopnostní parametry podle představ vaší zbožňované osůbky? Vidíte tam tak aspoň 90 procent shody v podstatném? Jste ochotni ve zbytku ustoupit a v nejasnostech dát jim čas a i kdyby byly stále nejasné, budete ji milovat?
  Tak do toho….
  A jak to udělat?
  Připravte se na přátelství s výhledem na partnerství, manželství, atd.
  Vymyslete všechny možné druhy spolupráce, volnočasových aktivit. Všechno, co můžete nabídnout. Buďte nezávislí, ať je s vámi, nebo není. Buďte pro tu milou osobu k dispozici, zajímejte se, ale nebuďte v patách a ať vám taky není moc v patách.
  Až budete připraveni, tak vycítíte sami, kdy se vaše cesty skříží. Kdž nebudete připraveni, vycítíte to oba a oba budete nervózní, to je totiž tajemství vašeho napětí a nervozity. Že si říkáte podvědomě, ještě mi dej chvilku, ještě si dám chvilku.

  A pak zkuste pošpičkách nějak spolupracovat. A když to nevyjde? Nic se neděje, mezi lidmi na emočně vyzrálé úrovni je zde pořád ještě ta známá kolegiální friend zone, kde v těch zájmech může na určité úrovni spolupráce pokračovat a to třeba i mezi vámi, tím pádem jinou ženou, a jí a tím pádem jejím jiným partnerem. Každopádně nějaký friendship bude.

  Může se taky stát, že někomu stojíte na noze a ten kvíkne a vy si řeknete, hele, třeba dává signál. Aha, to nebyl signál, řekne si dívka a začne se česat, aby jí to slušelo až dostane květiny. Pak si holka uvědomí, stojím mu na noze, to bude vlastně tím.

  A kdyby šlo o velký omyl, tak se vůbec nic neděje, protože vy jste připraveni právě s otevřenou náručí a jak už to v přitažlivém světě chodí, do té připravené náruče pak brzy někdo spadne a vy to ani nemusíte nějak řídit, to samo. Stačí malé povzbuzení nějakým příjemným gestem a vztahy kvetou jako květy na louce. Drobné pozornosti si dávejme a ničeho nelitujme, ono se to vždycky v něčem hezky projeví.
  Já vlastně musím pro nějakou drobnost mezi regálky na tu Běhounskou 22, ať to stihnu do třešní. https://www.youtube.com/watch?v=6Mgqbai3fKo

 5. Kouzlo lásky (jiné, ne tohle) jsem dělala před rokem. .. A nestačila jsem se divit :D před tím se na mě nikdo ani nepodíval, ale po Beltainu, kdy jsem to provedla mi najednou začal psát kdekdo a jeden místní mě začal pronásledovat po městě a otravovat nejrůznějšími způsoby. ..nadšená jsem fakt nebyla :D asi po měsíci jsem se zamilovala doopravdy a bylo to i opětované… děkovala jsem tehdy bytostem a andělům za to kouzlo. Jenže po pár dalších měsících jsem zjistila, že mezi největší zájmy mého vyvoleného patří alkohol a drogy a měnit to nehodlá. Momentálně jsem šťastná s někým jiným, tentokrát už bez použití magie. Ono je to asi lepší bez kouzel :)

 6. Nikdy jsem žádné kouzlo lásky nepoužil, ani rituál. A co se týká nějakého kouzla, tak si myslím, že to je jen zesilovač myšlenky. Jde tedy stejně jen o to, zda je člověk k sobě upřímný, když nějaké „kouzlo“, nebo spíš rituálek použije. U nějakého takového rituálku si myslím, že to slovo kou-zlo, je řečené jen, že se to tak někdy mezi lidma říká, ne že by to vyloženě čarovalo. Že člověk má být k sobě upřímný tady píšu ve smyslu, že je hloupost si přát vyloženě, aby se do mě někdo zamiloval, to jsem si ani nikdy nepřál. To přání samo o sobě zní k sobě neupřímně. Poznal jsem lidi, kteří chtěli, aby se do nich někdo zamiloval a pořád pak něco předstírali a nebyli ve své kůži. Jedna taková si přála, abych se do ní zamiloval, používala k tomu předstírání, kouzla a čáry, vědmy.

  Mnoho let mě pak pronásledovala, že si to málokdo dovede vůbec představit, čeho je ženská schopná a jaké dopady to má i na řadu lidí kolem. Opravdu hodně lidí, ani nevědí, co to je, když řeknou slovo „pronásledování“. Nebo mají na mysli, něco jiného a použijí nesprávné slovo. Je to námět na film. Nesmíš se pak ani se spoustou lidí bavit, musíš se stále před ní skrývat, a široká skupina lidí už po čase ví, když se chová i k nim nečestně. Pak máš naději na život až po mnoha letech a šanci na veřejný come back. Drží tě při životě jen radost ze tvých dobrých skutků a lidé, kterým opravdu pomáháš.

  Je to především o tom , jaký člověk je vůči sobě a vůči ostatním. Někdo se do vás dlouhodobě zamiluje podle toho, jací doopravdy jste. Tělem i duší. Když budete upřímně vyzařovat lásku v sobě, i vůči lidem, pak je to tutovka.
  https://www.youtube.com/watch?v=VXFdf0Db2D0

 7. A protože se nikdo viditelně neosmělil a já si myslím, že tohle je opravdu neškodné a jediné , co to může způsobit, když si fajn, tak budeš ještě příjemnější. Udělám si těch copánků sedum, jako sedum dní.
  Osmělte se, je to jako folklór. Nic na tom není. To zvládnem.
  Pár havraních copánků: https://www.youtube.com/watch?v=c7pri7IqX5I

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *