♣ Setkala jsem se s najádami

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

Raylee: ach,lum,děkuji,v lese jsem videla najády,s casti kvuli tve rade,dekuji!víly jsou krásné,ale letaly jen kolem mne,citila jsem ze se jich nesmim zeptat aby mi treba sedly na ruku a povidaly si se mnou,citila jsem ze by to ani neudelaly,videla jsem je poprve je tedy mozne ze se bály? predem dekuji.

Lúmenn: Jsem moc ráda, že jsou mé rady ku prospěchu a že se ti ukázaly krásné bytosti z říše víl:) Jsem šťastná i za tebe, takové zážitky jsou úžasné:) Pokud jsi vyloženě tohle cítila, asi ti to víly chtěly sdělit. A i důvody jsi sama odhadla intuitivně přesně – možná jim tvé vibrace ještě úplně nesedly a nebo si nebyly jisté, co od tebe mohou čekat. Ovšem to, že se ti ukázaly svědčí o jejich dobré náladě a touze se s tebou setkávat.
K tomu už ale moje rady nepotřebuješ – je vidět, že víly s tebou komunikují a samy ti říkají, co si přejí a jak si setkávání představují. Přeju hodně štěstí a krásných zážitků:)

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “♣ Setkala jsem se s najádami

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *