S.Cunningham: Magie země

MAGIE ZEMĚ
Autor: Scott Cunningham
Rok vydání: 2011
Nakladatelství: Grada
Počet stran: 123
Jedna z nejlepších knih o přírodní magii, která se mi dostala do rukou. Dostala jsem ji předloni pod stromeček a téměř rok ji měl půjčenou můj blízký kamarád, který se jí jen těžko vzdával. A měl dobré důvody.

O čem kniha je:
Ačkoli velice útlá, je od začátku nabitá informacemi. Chybí v ní obvyklá zbytečná vata a autor jde přímo k věci. Stejně jako v jeho další knize Keltská přírodní magie popisuje vše přímočaře a jasně, aby to pochopil i začátečník, ale zároveň neodrazuje zkušenějšího praktikujícího zbytečnými frázemi a obezličkami.
Kniha je rozdělena do tří částí. V Základech se seznámíme s prací s energiemi a základními technikami magie země. V druhé části, věnované magii živlů, se naučíme základní kouzla s živly, kterých autor nabízí velké množství a jsou velmi dobře aplikovatelná i do běžného života. Závěrečná část je zasvěcena přírodní magii a nabízí další kapitoly plné snadno aplikovatelných kouzel za pomoci uzlů, kamenů nebo stromů.
Proč si knihu přečíst:
Pokud se zabýváte přírodní magií, rozhodně by vám Magie země neměla chybět v knihovničce. Postupy jsou velmi snadné a na své si přijde každý, jak začátečník tak pokročilý. Autor nabádá, abychom přírodu využívali, ale nezneužívali, ukazuje základní propojení člověka s přírodou ruku v ruce s magií a jako taková je kniha nedocenitelným společníkem při magických toulkách přírodou.

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 komentáře u „S.Cunningham: Magie země

  1. ALUŠKA KAROLÍNA LOSKOTOVÁ JE VTĚLENÍM ĎÁBLA!!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *