Runové kouzlo pro šťastnou cestu

Toto runové kouzlo pracuje na principu, který ještě několikrát použiju, protože je skvělý, funkční a osvědčený. Nejedná se o kouzlo v pravém slova smyslu, jde spíše o jakýsi dočasný amulet, který má pomoci v dosáhnutí kýženého výsledku.
Tohle kouzlo, resp. krátkodobý amulet, použijte v případě, že se vy nebo někdo z vašich blízkých vydává na dalekou či nebezpečnou cestu. Ať už jedete autem na dovolenou, letíte někam letadlem nebo třeba jdete na dlouhou túru pěšky, při všech cestách vás runy ochrání a dovedou bezpečně domů.

Co budete potřebovat
Stačit vám bude jediná pomůcka a tou je fix. Lepší bude vodou ředitelný, aby vám pak runy šly snadno umýt, ale máte-li jen lihovku, co se dá dělat. Přibalte si do batůžku ředidlo:))
Jak na to?
Můžete opět kouzlo provést standardně, tedy chvíle klidu a dodržení zásad pro magickou práci. Neškodí ani zapálená svíce, ideální bude oranžová barva uskutečnění, ale stačí i obyčejná bílá. Pokud ale spěcháte, klidně to můžete vynechat a stačí jen chvilka soustředění při malování znaků.
Na chvíli zabřete oči a představte si sami sebe na cestě (ať už na té, na kterou se chystáte nebo na jakékoli cestě obecně), jak jdete stále kupředu. Kolem sebe si představte velkou světelnou bublinu, ve které se bezpečně skrýváte přede všemi nástrahami. Cesta náhle končí a vy se bezpečně ocitáte v cíli. Kolem bubliny si můžete představit své anděly, přírodní bytosti nebo bohy, jimž jsou zasvěceny i runy, které vám pomohou.
Jakmile dokončíte vizualizaci, která může být klidně kratičká, vezměte fix a na své levé zápěstí na vnitřní stranu (levá je strana srdce) namalujte runu ALGIZ a vedle ní runu RAIDO.
Algiz je runou ochrany, ale také runou prosebníků (vypadá, jako člověk s napřaženýma rukama) a jejím božstevm je bůh Heimdal, ten který svým rohem zatroubí k Ragnaroku a který střeží duhový most Asgardu. Raido je zase runou cesty, ve významu fyzickém i duchovním a jejím patronem je bůh Thor, mocný válečník a ochránce svého lidu.
Oběma bohům po nakreslení symbolů poděkujte a s klidným srdce můžete vyrazit na cestu. Jakmile dorazíte do cíle, poděkujte za boží ochranu a runy smyjte proudem vody. Můžete věnovat bohům i malou obětinu, trochu odlití z pití a pár soust jídla postačí.
Algiz

Raido

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *