Runové kouzlo na peníze

S penězmi máme všichni často potíž, člověk si občas říká, jako by jich na světě bylo o dost méně, než lidí a tak si je navzájem předáváme a půjčujeme, ale u nikoho se neohřejí dlouho. To ale samozřejmě pravda není, nicméně aby nám to tak nepřipadalo, musíme s tím něco dělat. A krom toho, že bychom se měli snažit nějaké vydělat, nám může pomoci i runová magie, která posílí naše snažení i štěstí a nám pak v kapse vždycky zůstane pár chechtáků navíc. Tohle kouzlo znám už hodně let a pravdou je, že jsem se na jeho aplikaci dost vykašlala a teď toho lituji – inu nikdy není pozdě a zatímco píšu tento článek, chystám si pomůcky a jdu na to:)

Co budete potřebovat
Pro provedení tohoto runového kouzla potřebujete bankovku nejvyšší hodnoty, jako máte u sebe a vonný olej. Na internetu jsem dokonce našla olej přímo určený k rituálům s penězi (viz), ale není nutný, měl by vám stačit jakýkoli vonný olej s těžkou vůní, skořice, hřebíček, santal, vůně, které evokují bohatství, když to řeknu jednoduše. A ještě slůvko k té bankovce – nevybírejte z bankomatu pětitisícovku, to není nutné. Podstatné je, aby to byla největší bankovka, jakou máte v peněžence a abyste ji utratili za co nejdelší dobu. Ale zase – netrapte se kvůli tomu hladem, nechte to plynout přirozeně, jakmile dojde zbytek peněz, klidně ji utraťe, ale ne, že namalujete symbol a půjdete bankovku rozfrcat do kavárny:))
Jak na to?
Samozřejmě, jak zmiňuji vždycky, zařiďte se podle těchto pravidel a najděte si klidné místo a klidnou chvilku, kdy vás nikdo nebude rušit. Můžete si zapálit svíčku, ideální barvou je zelená, barva hojnosti, nebo žlutá či oranžová, barva vůle a uskutečnění. Ale když máte jen bílou, ta postačí vždy. Klidně nemusíte používat žádnou svíci, ale osvědčilo se mi dělat všechna „kouzla“ při ohni, pomáhá to koncetraci a horký vzduch, který se vznáší, jako by pomáhal odnášet přání tam, kam je třeba.
Vezměte si onu bankovku a olej. Zavřete oči a myslete na to, jak k vám kromě této krásné bankovky (třeba pětistovky) přicházejí další podobně krásné. Úplně pociťujte, jak se k vám hrnou, jak je vaše pětistovečka přitahuje jako můry k lampě. Při této představě namalujte olejem na bankovku runu bohatství FEHU. Můžete použít prst, nějaký štěteček nebo jen kus dřívka, to je na vás. Hlavně bankovku nerozmáčejte, oleje stačí jen trošička.
Pak poděkujte bohům (na což byste při runové magii neměli zapomínat nikdy), konkrétně nad tímto rituálem drží ochrannou ruku Frey a Freya, jimž patří i runa Fehu. Bankovku vložte do peněženky k ostatním a kdykoli peněženku otevřete, myslete na to, jak do ní očarovaný peníz táhne další. Až přijde chvíle na utracení bankovky, než ji pošlete dál, ještě jednou ji označte runou Fehu, bude-li to zrovna v obchodě, stačí jen rychlé načtrnutí prsty. To zaručí, že se k vám peníze brzy vrátí.

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

9 thoughts on “Runové kouzlo na peníze

  1. ahoj lumenka….. ja nie som wiccanka a ani neuctievam bohov okrem toho kresťanského.., komu mám potom poďakovať? :))

  2. [4]: pak nevím, jestli jsou runy vhodným nástrojem pro tebe, protože pracují hlavně se silami pohanských bohů – nemusíš je uctívat, nějak se jim klanět, ale to nic nemění na tom, že existují a runy jsou jejich doménou. Můžeš samozřejmě poděkovat "bohu" obecně, ale pak se obávám, že síla run nebude fungovat jak má, je to prostě pohanský nástroj. Existuje ale spousta jiných druhů magie, které pracují bez účasti jakýchkoli entit nebo se silou Vesmíru (=Boha). Zkus spíš tyhle, asi k nim budeš mít blíže:)

  3. Pri tom kreslení runy je treba mať zatvorené oči? Ako sa ďakuje bohom? Nikdy som žiadny rituál nerobil a pohanský bohovia, runy a wicca mi nič nehovoria, ale ak tu tí bohovia Frey a Freya sú a poďakujem im tak by mi to malo fungovať aj keď ich neuctievam. Používať rituály k vlastnému obohateniu to nieje moc duchovné, a neviem či je to bezpečné, predsalen niesom žid a nemám potrebu hromadiť peniaze a majetky, ale ten rituál skúsim.

  4. [6]: nejde o obohacení, ale o to, abys do svého života přitáhl peníze, které potřebuješ, nejde to proti svobodné vůli a duchovno ti nájem nezaplatí:) Zavřené oči mít nemusíš. A bohům se děkuje stejně jako lidem:)

  5. [8]: hm, akorát to kouzlo ztratí účinek po pár týdnech, kdy peníze musíš vrátit a ne tolik kolik sis půjčil, ale třikrát tolik;)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *