Runové kouzlo lásky

Na e-mail mi často chodí dotazy na nějaké kouzlo lásky. A hodně lidí má pocit, že uvaří nějaký nápoj, nalijí ho vyhlédnuté oběti do pití a voilá, láska je na světě. Ne, takhle to skutečně nefunguje. Lásku je možné do svého života přivolat, ale nikdy nelze porušit svobodnou volbu člověka a donutit někoho k tomu, aby byl s vámi. To prostě nejde. Nebo respektive jde, ale ty následky pak vážně nestojí za to – nejen, že vztah udělaný na sílu nevydrží a je pro obě strany otřesný, ale také si pak dlouho ponesete porušení vesmírných zákonů a lidé s vámi budou manipulovat víc, než se vám bude líbit.
Takže – žádné namotávání hezkých chlapů a pěkných děvčat, od toho ruce pryč. Přesto je ale možné požádat za pomoci run bohy a Vesmír, aby přinesly do vašeho nějakého toho pana či paní Pravou. Pokud k tomu nechcete používat runy, můžete zkusit ještě tohle „kouzlo“ a nebo prostý rituál na splnění přání. Hlavně nezapomeňte, že nesmíte do kouzla vkládat konkrétní jméno člověka, vím, že to opakuji posté, ale je to opravdu důležité.

Co budete potřebovat:
zelenou a růžovou svíci, dřívko z plodného stromu (ideálně ovocný strom jako je jabloň, hrušeň apod.), nástroje na práci se dřevem, provázek
Jak na to?
Toto kouzlo počítá s rytím run – takže budete potřebovat trošinku šikovnosti. Nemáte-li chuť, nástroje nebo schopnosti, abyste ryli do dřeva, můžete runy na dřevo namalovat – barvičkami, fixem, jak je libo. Ale rytí run je starobylá technika, při které se nádherně medituje a soustředí, takže doporučuji jednoznačně zvolit tento způsob.
Rituál je nejvhodnější provádět za úplňku a v pátek, to má největší sílu. Samozřejmě to není podmínkou, jen vynechejte nov, ten fakt nic dobrého nepřinese. Dobré je také tento rituál (jako každý s runami) provádět v přírodě. Nezapomeňte na pravidla pro magickou práci a můžeme jít na to.
Zapalte růžovou a zelenou svíci. Obě barvy jsou symbolem lásky. Vezměte své nachystané dřívko, ideálně vlastnoručně nalezené – pozor, abyste při shánění kusu dřeva neublížili stromku, od kterého jste si ho vzali, to by moc konstruktivní energie do rituálu nepřineslo. Vhodné je dřevo z ovocného stromu, který symbolizuje plodnost, třešeň, jabloň a podobně. Ideálně v době květu či zrání plodů. Ale jakékoli dřevo postačí, nezapomínejme však na sílu symboliky.
Vezměte si své nástroje pro rytí či malování a pusťte se do práce. S láskou opracovávejte kus dřívka, zahlazujte šmirgl papírem hrany, pomalu ryjte písmena, nespěchejte, vložte do toho celé své srdce a u toho myslete na splnění vašeho přání. Představujte si, jak do vašeho života proudí láska a jak se vaše ruka spojuje s rukou vašeho ideálního protějšku. Myslete na to, jaké cítíte štěstí, když s ním trávíte čas a klidně si v hlavě vykreslete, jak by měl vypadat – nebuďte ale konkrétní a nejmenujte, ani v duchu. Hlavní, na co se soustřeďte, by měl být ten pocit – radost se shledání, spojení, sblížení, souznění.
První runa, kterou vyryjte je FEHU, runa bohatství a plodnosti. Vedle ní pak vyryjte GEBO, runu daru. Obě tyto runy jsou pod nadvládou bohyně Freyi a k ní se na závěr pomodlete a požádejte ji o pomoc. Můžete jí i dát nějakou malou obětinu – úlitbu z nápoje, malý šperk apod. Amulet, který jste takto vytvořili z run, noste u sebe tak dlouho, dokud se vaše přání nesplní, a potom dřívko spalte a poděkujte bohům.
Pokud se přání nesplní do tří úplňků, spalte dřívko rovněž, znamená to, že není pravý čas na hledání lásky a musíte to zkusit jindy – ne všechna naše přání se musí splnit, někdy je naše cesta jiná, než po jaké toužíme jít.
fehu
gebo

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

7 thoughts on “Runové kouzlo lásky

  1. Pokud takové kouzlo neudělá bůžek (polyteistický). Toho nemůže přinejmenším po stovky let ovlivnit reinkarnace.

  2. Nejspíš to zkusím. Po těch adeptech co se do mě "zamilovali", kteří mi nevyhovovali jak povahově tak i vzhledově, jsem ochoten vyzkoušet už cokoli :D

  3. Láska si mne hledá až příliš často, na to abych si ji ještě přivolávala. Spíš bych uvítala něco, jak ji vykřesat a především udržet v sobě.

  4. No, ten rituál na splnění přání mi pomohl už x-krát, i v lásce.. nic jiného zkoušet netřeba, alespoň prozatím :)

  5. Dozvěděl jsem se, že runovou magii je po 2. světové válce docela nebezpečné praktikovat, kvůli obrovským nánosům negativní energie, která se tam za čas kdy byly runy zneužívány nastřádala.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *