rituál na splnění přání

Rituál na splnění přání

Pokud u každého „kouzla“ platí, že hlavní není jeho provedení, ale myšlenka v něm obsažená, pak u tohoto to platí dvojnásob. Existuje bezpočet provedení tohoto rituálu, ten, který zde popisuji, se osvědčil mně, ale vy samozřejmě můžete použít kteroukoli modifikaci, kterou naleznete nebo ji sami vymyslíte. Hlavní je se plně soustředit na myšlenku (v tomto případě vaše přání, která chcete, aby se vyplnila), ten zbytek je jen pomůcka, aby se znásobila síla vaší mysli.

 

Rituál na splnění přání – potřeby

 

K rituálu na splnění přání potřebujete svíci, papír a chvíli klidu. Nejlepší okamžik pro rituál je za úplňku nebo v době přibývajícího měsíce. Před tím, než se pustíte do „kouzlení“ doporučuji přečíst článek Základní pravidla pro kouzlení, pokud už je samozřejmě nemáte v malíčku:)

 

K provedení tohoto rituálu je vhodná svíce buď univerzální bílé barvy a nebo nějaká barva „činu“ – velmi vhodná je žlutá, ale použít se dá i oranžová nebo červená. Nevhodné jsou naopak pasivní barvy – modrá nebo zelená, v žádném případě neužívejte svíci černou (ta by svou destruktivní povahou šla proti účinku myšlenky, místo, aby ji podporovala).

 

Na papír napište svá přání, která chcete, aby se splnila. Důležitá je i formulace přání – nepište „chci“ nebo dokonce „chtěl/a bych“, to už přece dávno víte a nemusí se vám to plnit. Přání napište v přítomném čase, jako by už byla skutečností.

 

Např.: Mám dost peněz na zaplacení všech účtů. Mám milého a hodného přítele/kyni. Jsem štíhlý/á a krásný/á. Jsem zdravý/á. Mám úspěšně hotovou zkoušku. Atd.

 

Rituál na splnění přání – jak na to?

 

Jakmile napíšete svá přání, zapalte svíčku a chvíli se na svá přání soustřeďte. V duchu si představujte, jak se plní, například si představte sami sebe, jak dostáváte dobrou známku za test nebo jak stojíte před zrcadlem spokojení se svou váhou. Čím detailnější představa bude, tím lépe. V této fázi se hlavně vyhněte jakýmkoli pochybnostem, žádné šílené představy, které vám do mysli vkládá strach – pokud se jich nemůžete zbavit a neustále se vám do hlavy vkrádá myšlenka, jak zkoušku pokazíte a zase se nevejdete do kalhot, rituál raději nedělejte vůbec nebo jej odložte na jindy. Veškerá moc rituálu je ve vaší myšlence a pokud použijete myšlenku plnou strachu a nenaplněných očekávání, můžete si být jistí, že se to promítne i do vašeho života.

 

Pokud jste bez obtíží zvládli představu splněného přání, smotejte papír se seznamem do ruličky a vložte jej do plamene. Jakmile se rozhoří sledujte mizející kouř a v duchu pronášejte modlitbu, provázející vaši myšlenku. Vhodná formulace je např.: „Vesmíre a mocnosti Světla, pokorně vás žádám, aby se má přání v co nejkratší době zhmotnila v realitě. (Zde proneste vaše přání v přítomném čase, nejlépe každé z nich opakujte třikrát např.) Mám úspěšně hotové všechny zkoušky. Děkuji.“

 

Postupně nechte dohořet celý papír. Zbyde-li z něj nějaký popel, nevyhazujte jej do koše – symbolicky byste spolu s ním vyhodili i svá přání. Nameťte si jej na ruku a foukněte jej po větru, přičemž opět můžete myslet na to, jak se vaše přání plní nebo můžete pronášet modlitbu.

 

Jakmile rituál dokončíte, nechejte buď svíci úplně dohořet (to pokud víte, že žádný podobný rituál v dohledné době dělat nebudete) a nebo ji ihned sfoukněte (to v případě, že pro větší jistotu chcete rituál opakovat třeba několikrát).

 

Pár rad na závěr

 

Vaše přání nikdy nepodávejte v konkrétní podobě. Vesmír sám moudře najde řešení, které je pro vás nejvhodnější. Tím, že mu výběr zúžíte, maximálně docílíte toho, že se vaše přání nesplní.

 

Takhle ano: Mám dobře placenou práci.
Takhle ne: Získávám práci jako personalista u firmy XY, kam jdu zítra na pohovor.

 

Stejně tak v žádném případě nedávejte jako podmínku přání lidi. Tím byste ovlivnili jejich svobodnou vůli (resp. se o to pokusili) a přáním byste do Vesmíru vyslali destrukci, která by se vám následně vrátila. Jediné, jak je možné využít konkrétní osoby, je ve vztahu k vám.

 

Takhle ano: Mám hodného a milujícího přítele/kyni.
Takhle ne: Chodím s Marií Vopršálkovou/Honzou Vopršálkem.

 

Takhle ano: Dobře vycházím se svou maminkou. Jsem šťastný/á se svým/svou přítelem/kyní.
Takhle ne: Moje maminka mi zvyšuje kapesné. Můj/moje přítel/kyně mi kupuje auto.

 

A poslední rada na závěr zní – dávejte si pozor na to, co si přejete. Přání se plní téměř bezvýhradně, ale občas trochu jinak, než byste si představovali:)
Toto je upravený a revidovaný článek z roku 2010.

 

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

148 thoughts on “Rituál na splnění přání

 1. Ahoj Lumenn…Je mi teprv osm let :D To se má dělat před zrcadlem? Nebo je to jedno?  A je nebo není to nebezpečné? Jinak promiň za tolik otázek :DD

 2. ahojky chtěla jsem se zeptat to přání"miluje mě hodný chlap" můžu vyslovit i jeho jméno?nebo na něho musím jen tiše myslet?? jde to i u zadaných? (teda ten chlap je zadanej)????? Díky za opověd V.

 3. Ahoj Lúmenn, chtěl bych ti poděkovat za tento rituál….pomohl mi :)

 4. prosim a da se to prani udelat 2 krat pri 1 uplnku nebo vickrat

 5. a mohu si  nakreslit na papirek jak stojim pred zrdcadlem spokojena se svou vahou

 6. Ahoj, když si přeju kluka, ale nemám porušit svobodnou vůli, myslím jednoho kluka, tak si můžu říct, že mám kluka který je takový a takový…(jako je ten, kterého chci), který je stejný, jako ten a ten…že bych mohla potkat stejného nebo takového, to by šlo?

 7. Dobrý den, více jak 5 let se snažíme o dítě, jak mám formulovat toto přání, aby bylo účinné? Samozřejmě chceme vlastní dítě, tedy biologcké. Dnes je úplněk, je vhodné tedy přání pronést dnes o půlnoci? Děkuji moc za odpověď.

 8. Ahoj, prominte ze s tim otravuji, vim ze je to proti svobodne mysli. Prave proto sem ted pisu o pomoc od autora. Jak napsat to na co se jiz mnozi dotazovali.Nekoho miluji. Ale nejak citim ze on ke me take chova nejake city. Preji si aby jsme se oba vice otevreli a vyresili tu nejistotu, ze ktere mi kazdy den busi srdce. Prosim o radu: Jak to napsat?Predem dekuju za odpoved.

 9. ahoj,je špatě když napíšu našla jsem spoustu přátel ještě před odjezdem na dovolenou ?

 10. Nerada bych se ptala na něco, co už v komentářích bylo řečeno. Píšeš, že nemáme dávat jako podmínku přání lidi. Ale co když bych si ráda přála, aby jedna konkrétní osoba byla šťastná? Jak by šlo tohle formulovat?

 11. Ahoj, chtěla bych, aby mi mamka dovolovala více věcí. Potřebovala bych aspoň nějakou přibližnou dobu, do kdy se to splní, když provedu rituál. Musím se jí na něco zeptat(třeba jestli můžu jít na akci) a nevím, kdy ta bude správná chvíle. Děkuju.

 12. Ahoj ,chtěla jsem se zeptat jak mám napsat slovo když se chci s ním potkat jak to mám napsat? díky předem za odpověd

 13. Po prázdninách jdu do 6. třídy do nové školy. Chtěla bych být ve třídě se dvěma nejlepšími kamarádkami.

 14. Po prázdninách jdu do 6. třídy do nové školy. Chtěla bych být ve třídě se dvěma nejlepšími kamarádkami.

 15. Po prázdninách jdu do 6. třídy do nové školy. Chtěla bych být ve třídě se dvěma nejlepšími kamarádkami.

 16. Úžasný teď už vím proč se mi to moje minulé přání nesplnilo xD

 17. Myslis ze tam muzu napsat: Jsem větrná víla. Bude to fungovat ?

 18. Ahoj Lúmenn, chtěla bych se tě zeptat jak mám zformulovat otázku, když se chci zeptat na ztracenou flash kartu je pro mě moc důležitá mám tam prezentace do školy které nemám uložené v PC a moc bych si přála abych ji našla. Předem moc děkuji za odpověď :)

 19. A to mam pak delat kdyz udelam ritual ? Prosim potrebuju odpoved hned za nekolik minut ten ritual budu delat..

 20. Ahoj,nevadí když už ta svíčka byla zapálená? Díky za odpověd:)

 21. Ahoj, chtěla jsem se zeptat musí se to dělat o půlnoci ? A mám to dělat venku nebo doma? Předem děkuji

 22. Mám ještě jednu otázku. Ta modlitba má být podle svého přání?

 23. Dobrý den, když je mé přání aby jsme se k sobě vrátili s bývalým přítelem stačí napsat: "Chodím/vrátili jsme se k sobě s bývalým přítelem?" nebo jak to napsat? Děkuji

 24. V jedné čarodejnické knize jsem dočetla, že přání má být naopak co nejvíce konkrétní – pokud si budem přát hezkého, hodného, empatického, pracovitého, děti milujícího, a jánevímjakého partnera, tak se může stát, že ho sice dostaneme…..ale bude to gay…..takže pokud jsme heterosexuál,je nám to na nic…..

 25. Dobrý den, zkusila jsem rituál na splněná přání a nějak jsem zapomněla na svíčku a zapálila papír sirkou a nakonec musela zapalovat na třikrát, aby papír shořel. Po rozfoukání venku mě nějaký popel přistál na balkoně, který jsem musela uklidit.. Provedla jsem to dobře? Děkuji

 26. Ahoj :) mohu se zeptat? Mohu na ten papír napsat více než jedno přání? :)

 27. Ahoj :D chci se zeptata mam problem je zataženo. Vadí když je zataženo nebo je to jedno :D díky

 28. Ahoj,vyplní se to i když jsem ten plamen uhasila(jelikož jsem skoro vyhořela a plamen nešel uhasit jen vodou)…vzala ohořelý části papíru rozdrolila a poslala po větru ven?…díky :)

 29. Svoje přání mám pod polštářem s krystaly a šungitem, jen tak pro radost.
  Ale ne pro moji radost, protože to přání je z lásky k někomu , koho nemůžu ani cejtit , protože se chová horribly. Pardon v matraci. Pro štěstí a radost toho někoho. Takže žádná vypočítavost z mé strany.

 30. Ahoj Lúmmen, chtěla bych se zeptat, za jak dlouho se to přání splní? Potřebuji to co nejrychleji. Prosím, odpověz mi na email:
  terca.blazkova1@seznam.cz.
  Děkuju za odpověď.

 31. DarkPrinces: až přijde ten správný čas :) Na Vesmír se nedá moc spěchat:)

 32. Někdy je to přání vlastně vize toho, co opravdu v dáli vidíš, takový souhlas s tím, kam směřuješ a co je ti sympatické. Díváš se z kopečka, cíl vidíš na dosah, cítíš, že k tomu cíli dojdeš, ale nevidíš celou trasu. Protože není přímá, ale jsou před tebou serpentýny, které jsou zakryté částmi terénu.
  A tak si někdy po cestě kladeš otázku , kdy tam dojdu. A jdeš dál, a najednou jsi v cíli.

  Jako když v dětství pořád povídáš o tom, čím budeš až budeš velký a třeba máš už v dětství představu i o tom, kdo by ti byl sympatický do vztahu, do manželství, jak asi vypadá a jaké má základní vlastnosti a vlohy. I to se může stát.
  Vidíš, celé dětství, že tam ta cesta přímo nevede, ale vidíš její části, že tam možná dojdeš. Chvílemi i ztrácíš naději. A pak se zase v terénu vynořuje ten panoramatický rozhled, kde je vidět velká část cesty, že k cíli přibližně opravdu vede. Znovu vidíš, že asi fakt jo.

  Ohlédneš se za sebe a vidíš, co se poskládalo jako skládačka za ty léta a uvědomíš si, já fakt jdu tím směrem a už se nasbíralo spoustu z toho obrazu , který v cíli bude celý. A napadne tě, že více let, kdy ty části skládačky vypadaly, že možná nejdeš tím směrem, tak v celku dohromady dávají ten směr a máš novou energii jít dál. A dojdeš tam, když víš, že jdeš správně. Protože všechny ty serpentýny, odpočivadla a mezistanoviště na tvé cestě byly potřeba projít na cestě do další „level“, do další “ stage“.

 33. A vždycky jsem měl a mám přání , nebo předsevzetí taková, která jsou dobrá , především všem pro zdraví.

 34. Můžu chtít kouzelnou moc třeba přenášet se z místa na místo nebo zastavit čas rukama atd. Splnilo by se mi to?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *