rituál na splnění přání

Rituál na splnění přání

Pokud u každého „kouzla“ platí, že hlavní není jeho provedení, ale myšlenka v něm obsažená, pak u tohoto to platí dvojnásob. Existuje bezpočet provedení tohoto rituálu, ten, který zde popisuji, se osvědčil mně, ale vy samozřejmě můžete použít kteroukoli modifikaci, kterou naleznete nebo ji sami vymyslíte. Hlavní je se plně soustředit na myšlenku (v tomto případě vaše přání, která chcete, aby se vyplnila), ten zbytek je jen pomůcka, aby se znásobila síla vaší mysli.

 

Rituál na splnění přání – potřeby

 

K rituálu na splnění přání potřebujete svíci, papír a chvíli klidu. Nejlepší okamžik pro rituál je za úplňku nebo v době přibývajícího měsíce. Před tím, než se pustíte do „kouzlení“ doporučuji přečíst článek Základní pravidla pro kouzlení, pokud už je samozřejmě nemáte v malíčku:)

 

K provedení tohoto rituálu je vhodná svíce buď univerzální bílé barvy a nebo nějaká barva „činu“ – velmi vhodná je žlutá, ale použít se dá i oranžová nebo červená. Nevhodné jsou naopak pasivní barvy – modrá nebo zelená, v žádném případě neužívejte svíci černou (ta by svou destruktivní povahou šla proti účinku myšlenky, místo, aby ji podporovala).

 

Na papír napište svá přání, která chcete, aby se splnila. Důležitá je i formulace přání – nepište „chci“ nebo dokonce „chtěl/a bych“, to už přece dávno víte a nemusí se vám to plnit. Přání napište v přítomném čase, jako by už byla skutečností.

 

Např.: Mám dost peněz na zaplacení všech účtů. Mám milého a hodného přítele/kyni. Jsem štíhlý/á a krásný/á. Jsem zdravý/á. Mám úspěšně hotovou zkoušku. Atd.

 

Rituál na splnění přání – jak na to?

 

Jakmile napíšete svá přání, zapalte svíčku a chvíli se na svá přání soustřeďte. V duchu si představujte, jak se plní, například si představte sami sebe, jak dostáváte dobrou známku za test nebo jak stojíte před zrcadlem spokojení se svou váhou. Čím detailnější představa bude, tím lépe. V této fázi se hlavně vyhněte jakýmkoli pochybnostem, žádné šílené představy, které vám do mysli vkládá strach – pokud se jich nemůžete zbavit a neustále se vám do hlavy vkrádá myšlenka, jak zkoušku pokazíte a zase se nevejdete do kalhot, rituál raději nedělejte vůbec nebo jej odložte na jindy. Veškerá moc rituálu je ve vaší myšlence a pokud použijete myšlenku plnou strachu a nenaplněných očekávání, můžete si být jistí, že se to promítne i do vašeho života.

 

Pokud jste bez obtíží zvládli představu splněného přání, smotejte papír se seznamem do ruličky a vložte jej do plamene. Jakmile se rozhoří sledujte mizející kouř a v duchu pronášejte modlitbu, provázející vaši myšlenku. Vhodná formulace je např.: „Vesmíre a mocnosti Světla, pokorně vás žádám, aby se má přání v co nejkratší době zhmotnila v realitě. (Zde proneste vaše přání v přítomném čase, nejlépe každé z nich opakujte třikrát např.) Mám úspěšně hotové všechny zkoušky. Děkuji.“

 

Postupně nechte dohořet celý papír. Zbyde-li z něj nějaký popel, nevyhazujte jej do koše – symbolicky byste spolu s ním vyhodili i svá přání. Nameťte si jej na ruku a foukněte jej po větru, přičemž opět můžete myslet na to, jak se vaše přání plní nebo můžete pronášet modlitbu.

 

Jakmile rituál dokončíte, nechejte buď svíci úplně dohořet (to pokud víte, že žádný podobný rituál v dohledné době dělat nebudete) a nebo ji ihned sfoukněte (to v případě, že pro větší jistotu chcete rituál opakovat třeba několikrát).

 

Pár rad na závěr

 

Vaše přání nikdy nepodávejte v konkrétní podobě. Vesmír sám moudře najde řešení, které je pro vás nejvhodnější. Tím, že mu výběr zúžíte, maximálně docílíte toho, že se vaše přání nesplní.

 

Takhle ano: Mám dobře placenou práci.
Takhle ne: Získávám práci jako personalista u firmy XY, kam jdu zítra na pohovor.

 

Stejně tak v žádném případě nedávejte jako podmínku přání lidi. Tím byste ovlivnili jejich svobodnou vůli (resp. se o to pokusili) a přáním byste do Vesmíru vyslali destrukci, která by se vám následně vrátila. Jediné, jak je možné využít konkrétní osoby, je ve vztahu k vám.

 

Takhle ano: Mám hodného a milujícího přítele/kyni.
Takhle ne: Chodím s Marií Vopršálkovou/Honzou Vopršálkem.

 

Takhle ano: Dobře vycházím se svou maminkou. Jsem šťastný/á se svým/svou přítelem/kyní.
Takhle ne: Moje maminka mi zvyšuje kapesné. Můj/moje přítel/kyně mi kupuje auto.

 

A poslední rada na závěr zní – dávejte si pozor na to, co si přejete. Přání se plní téměř bezvýhradně, ale občas trochu jinak, než byste si představovali:)
Toto je upravený a revidovaný článek z roku 2010.

 

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

147 thoughts on “Rituál na splnění přání

 1. a ked chcem aby to trvalo dlhsie a poslednou dobou kuzlo nebudem opakovat tak mam zohnat nejaku malu  sviecku -moze byt aj čajová?

 2. Lumetko mužu si přát že chci na sebe vzít nejakou podobu osoby ale zas se vrátit k té své podobě a zas někdy k té kterou si vyberu neoblivní mě to ? prosím napiš

 3. Ahoj, šlo by si něco přát co se týká už příštího týdne? A jaké je procento ,že se to vydaří? Díky :))

 4. ahoj Lúmenn,moc děkuju za článek určitě to zkusím. :) Jinak mám otázku,je možné si přá např. nové šaty?Splní se to? děkuju předem za odpověď :)

 5. Můžu tam třeba napsat : Nemám žádnou čtyřku ani pětku na vysvědčení? ..nebo jinak? Protože mi teď vychází nějaké 4..a já žádnou mít nesmím, protože by to doma moc dobře nedopadlo.

 6. Ahoj, to jsem zase já .. jen se ještě potřebuju zeptat, jestli to musí být při úplňku nebo v době toho přibývajícího měsíce..pač bych to potřebovala udělat co nejrychleji a úplněk ani přibývající měsíc není před vysvědčením :/

 7. Dobrý den, mohu si přát za někoho? Kamarád měl dříve hodně přátel a různých aktivit, ale pak se přestěhoval do jiného města a nemůže si zvyknout. Můžu si přát: Můj kamarád XY má dobré přátele a dělá věci co ho baví. Mohlo by to vyjít? Děkuji. O

 8. jak bude uplnek tak to hnet skusim dnes 29 . 9 . asi zitra budu si přat aby muj idol erlenk mne mel rad , protoze mi napsal cosi škaredeho o mne a mozna neco vice si budu přat .

 9. Ahoj! mi se ten blog líbí a myslím že nejlepší je dělat rituál v noci, a tmy a tak ať máte výhled na měsíc. Nevím proč ale připadá mi to tak správnější. Chtěla bych se zaptat zda bych měla mít otevřené okn když dělám ten rituál vevnitř nebo by byl olepší ho nechat zavřené aby mi přání neulítlo po větru….. Taky bych se chtěla zeptat co mám dělat s člověkem který má neuvěřitelné psychické schopnosti a věří na magiii ale nepamatuje si použití schopností a nevěří že nějaké má, jak bych mu měla dokáza že je má? Konkrétně je to tak že moje kamarádka je něco jako věštkyně, prostě najednou o přestávce se začala chovat divně a pak mi popsala jak viděla nějkou ženu křičet, dokonce ji nakreslila na tabuli. Než skončila přestávka tak zapoměla že se to stalo a celý zbytek dne mi to nevěřila…. Myslím ež by bylo škoda mrhat talentem, pokud si ze mě samozřejmě nedělá srandu…. Děkuji za odpovědi, Zdraví Nela

 10. A este jedno je zle ked som tu formulu opakoval viackrat a pritom som myslel na tu vec čo chem.

 11. Takže, můžu tedy napsat na papír přání v podobě: Mám krásný vztah s tím, kdo se se mnou nedávno rozešel a jsem s ním opět šťastná. Nebo: Mám nádherný a dlouhý vztah s tím, koho miluji. Nebo tam můžu napsat jméno, jako například: Vrátil se ke mě *** a jsem s ním šťastná.

 12. Dobrý den chtěla bych se zeptat když mám moc velké přání setkat se s jednou celebritu jak to mám napsat na ten papír. Aby to fungovalo

 13. Jde to formulovat – Novou práci dostala ta, které jsem to nejvíce přál. ?

 14. Ahoj chtěla jsem se zeptat… no já a moje kamarádka bychom chtěly udělat ten rituál ale nesmíme pálit papír abychom něco nepodpálily šlo by to udělat jinak aby se to splnilo a nemuseli ho pálit?? Předem děkuji za odpověď

 15. Takže, můžu tedy napsat na papír přání v podobě: Mám krásný vztah s tím, kdo se se mnou nedávno rozešel a jsem s ním opět šťastná. Nebo: Mám nádherný a dlouhý vztah s tím, koho miluji.

 16. Ahoj!:) Mě se taky přání splnilo i když tak trošku neočekávaně..Vloni o Silvestra jsem poslala Lampionek přání v něm svíčku a popel toho přání jsem vyklepala do vnitř..To co jsem dovnitř napsala Vám sice neřeknu ale co se mi stalo je tak trošku zajmavé..Když jsem se probudila cítila jsem lehkou bolest hlavy a bylo mi hrozně zle..Když jsem se podívala v předsíni do zrcadla všimla jsem si že vypadam jako Heather morris v roli Brittany S.Pierce nejdřív jsem si myslela že spím ale ne..Je to jako zázrak nevím co se stalo ale moje chování k ostatním se totílně změnilo jsem od té doby strašne pozitivní a tak trošku nablblá :D Nevím  jak se to mohlo stát….Nevíte co to mohlo způsobit??

 17. Ahoj, ritual jsem provedla ve čtvrtek a znovu v pátek. Zatím sem nepostřehla žádné změny. Takže sem se chtěla zeptat za jak dlouho by se měla přání splnit když totiž Brittí píše že se splnilo hned další den nevím jestli má vůbec cenu dál čekat nebo to vzdát a prostě se mi to nesplní. Děkuji za odpověď.

 18. Ahoj, mám ještě jednu malou otazecku když ten rituál už sem udělala dvakrát a teď ho budu chtít dělat po třetí, je možné že bude větší šance na splnění přání?? A můžu si přát ty samé??

 19. Mohu napsat např.páteční noc strávím s tím, koho miluji? Když ne, jak to formulovat?

 20. musím říct, že to co jsi tu napsal/a mě zaujalo. Vím že to zní fakt divně, ale kdybych si přál třeba já nwm Sharingan z Naruta a zkusil se to nějak učit ovládat myslíš, že by se i toto přání plnilo?

 21. Moje přání nebylo myšleno na konkrétního člověka,ale druhý den prostě nevím jak se to stalo

 22. Ahoj:) měla bych takovou otázku. Je mi jasné, že slova "přála bych si, přeju si, chci, chtěla bych" jsou vyloženě pitomé, ale mluvit v přítomném čase je dost obtížné. Tento článek mě dost oslovil, ale jako starý skeptik mám opět problém. Sugesce a přitahování věcí v přítomném čase na mě vždycky působilo jako… no jako nalhávání. Nikdy jsem z toho neměla dobrý pocit. Člověk řekne "jsem zdravý, jsem zdravý, jsem zdravý", ale bolest mu každou chvíli připomene, že to tak není. Nebylo by jednodušší říci "uzdrav mě prosím"?

 23. Ještě bych se tě chtěl zeptat jaké mohou a nemohou být barvy zdí?

 24. ahoj. :) můžu ten rituál provést v novu? a bude fungovat, když si budu přát např.: jsem dobrá kamarádka *jméno osoby*? děkuju za odpovědi. :)

 25. můžu napsat jsem sebevedomá.                    Predem dík za odpověd.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *