rituál na splnění přání

Rituál na splnění přání

Pokud u každého „kouzla“ platí, že hlavní není jeho provedení, ale myšlenka v něm obsažená, pak u tohoto to platí dvojnásob. Existuje bezpočet provedení tohoto rituálu, ten, který zde popisuji, se osvědčil mně, ale vy samozřejmě můžete použít kteroukoli modifikaci, kterou naleznete nebo ji sami vymyslíte. Hlavní je se plně soustředit na myšlenku (v tomto případě vaše přání, která chcete, aby se vyplnila), ten zbytek je jen pomůcka, aby se znásobila síla vaší mysli.

 

Rituál na splnění přání – potřeby

 

K rituálu na splnění přání potřebujete svíci, papír a chvíli klidu. Nejlepší okamžik pro rituál je za úplňku nebo v době přibývajícího měsíce. Před tím, než se pustíte do „kouzlení“ doporučuji přečíst článek Základní pravidla pro kouzlení, pokud už je samozřejmě nemáte v malíčku:)

 

K provedení tohoto rituálu je vhodná svíce buď univerzální bílé barvy a nebo nějaká barva „činu“ – velmi vhodná je žlutá, ale použít se dá i oranžová nebo červená. Nevhodné jsou naopak pasivní barvy – modrá nebo zelená, v žádném případě neužívejte svíci černou (ta by svou destruktivní povahou šla proti účinku myšlenky, místo, aby ji podporovala).

 

Na papír napište svá přání, která chcete, aby se splnila. Důležitá je i formulace přání – nepište „chci“ nebo dokonce „chtěl/a bych“, to už přece dávno víte a nemusí se vám to plnit. Přání napište v přítomném čase, jako by už byla skutečností.

 

Např.: Mám dost peněz na zaplacení všech účtů. Mám milého a hodného přítele/kyni. Jsem štíhlý/á a krásný/á. Jsem zdravý/á. Mám úspěšně hotovou zkoušku. Atd.

 

Rituál na splnění přání – jak na to?

 

Jakmile napíšete svá přání, zapalte svíčku a chvíli se na svá přání soustřeďte. V duchu si představujte, jak se plní, například si představte sami sebe, jak dostáváte dobrou známku za test nebo jak stojíte před zrcadlem spokojení se svou váhou. Čím detailnější představa bude, tím lépe. V této fázi se hlavně vyhněte jakýmkoli pochybnostem, žádné šílené představy, které vám do mysli vkládá strach – pokud se jich nemůžete zbavit a neustále se vám do hlavy vkrádá myšlenka, jak zkoušku pokazíte a zase se nevejdete do kalhot, rituál raději nedělejte vůbec nebo jej odložte na jindy. Veškerá moc rituálu je ve vaší myšlence a pokud použijete myšlenku plnou strachu a nenaplněných očekávání, můžete si být jistí, že se to promítne i do vašeho života.

 

Pokud jste bez obtíží zvládli představu splněného přání, smotejte papír se seznamem do ruličky a vložte jej do plamene. Jakmile se rozhoří sledujte mizející kouř a v duchu pronášejte modlitbu, provázející vaši myšlenku. Vhodná formulace je např.: „Vesmíre a mocnosti Světla, pokorně vás žádám, aby se má přání v co nejkratší době zhmotnila v realitě. (Zde proneste vaše přání v přítomném čase, nejlépe každé z nich opakujte třikrát např.) Mám úspěšně hotové všechny zkoušky. Děkuji.“

 

Postupně nechte dohořet celý papír. Zbyde-li z něj nějaký popel, nevyhazujte jej do koše – symbolicky byste spolu s ním vyhodili i svá přání. Nameťte si jej na ruku a foukněte jej po větru, přičemž opět můžete myslet na to, jak se vaše přání plní nebo můžete pronášet modlitbu.

 

Jakmile rituál dokončíte, nechejte buď svíci úplně dohořet (to pokud víte, že žádný podobný rituál v dohledné době dělat nebudete) a nebo ji ihned sfoukněte (to v případě, že pro větší jistotu chcete rituál opakovat třeba několikrát).

 

Pár rad na závěr

 

Vaše přání nikdy nepodávejte v konkrétní podobě. Vesmír sám moudře najde řešení, které je pro vás nejvhodnější. Tím, že mu výběr zúžíte, maximálně docílíte toho, že se vaše přání nesplní.

 

Takhle ano: Mám dobře placenou práci.
Takhle ne: Získávám práci jako personalista u firmy XY, kam jdu zítra na pohovor.

 

Stejně tak v žádném případě nedávejte jako podmínku přání lidi. Tím byste ovlivnili jejich svobodnou vůli (resp. se o to pokusili) a přáním byste do Vesmíru vyslali destrukci, která by se vám následně vrátila. Jediné, jak je možné využít konkrétní osoby, je ve vztahu k vám.

 

Takhle ano: Mám hodného a milujícího přítele/kyni.
Takhle ne: Chodím s Marií Vopršálkovou/Honzou Vopršálkem.

 

Takhle ano: Dobře vycházím se svou maminkou. Jsem šťastný/á se svým/svou přítelem/kyní.
Takhle ne: Moje maminka mi zvyšuje kapesné. Můj/moje přítel/kyně mi kupuje auto.

 

A poslední rada na závěr zní – dávejte si pozor na to, co si přejete. Přání se plní téměř bezvýhradně, ale občas trochu jinak, než byste si představovali:)
Toto je upravený a revidovaný článek z roku 2010.

 

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

159 thoughts on “Rituál na splnění přání

 1. Magie: odkážu tě na stejný článek, jako v komentáři výše: http://blog.angelumlucis.cz/nezijeme-v-bradavicich-aneb-co-je-a-co-neni-magie/
  Nežijeme ve fantasy světě, kde nás magie poslouchá na slovo a kde pomocí ní můžeme měnit realitu, jak se nám zlíbí.

  Na druhou stranu, sama jsem změnu barvy očí zažila u sebe. Z hnědé na do zelena. Byl to ale proces, který trval mnoho let a na jeho počátku byla intenzivní myšlenka, že to tak chci. A ono se to nakonec stalo. Jenomže to je práce z vůlí, která ovlivňuje naše tělo – je to podobné, jako když tibetší mniši dokáží zpomalit svůj metabolismus a přežít nazí ve velkých mrazech. Prostě přiměješ své tělo, aby tě poslouchalo. To ale v zásadě není magie, ale naše přirozená schopnost, kterou jsme jen zapomněli.

 2. tomu ale : Když právě začínáš číst tohle nepřestávej nebo se ti stane něco špatného. Jmenuji se Djareaisy, je mi 7 let mám blond vlasy a děsivé oči. Nemám nos a uši jsem mrtvá. Pokud tohle nepošleš 15 lidem zjevím se dnes večer u tvé postele s nožem a zabiju tě. Tohle NENÍ vtip! Něco dobrého se ti stane v 15:22 – někdo ti zavolá nebo k tobě promluví a řekne MILUJI TĚ!!! P.S.: NEPORUŠ TO… Sorry, že ti to posílam. Posílam to ze strachu. Ne o sebe, ale o své blízké. Tento dopis pochází z Venezuely byl vyslán, aby změnil tvůj život a udělal tě šťastnější. Pošli tento dopis 20 lidem do 96 hodin. Změny se dočkáš do 5dnů. Alena Kovaříková, která to poslala 22 lidem, v losovani vyhrála automobil. Erik Pražák, který tomuto neuvěřil byl zavražděn a ráno ho našly rodiče v posteli a s nožem v srdci a bez oči. Bojím se o tebe a doufám, že tenhle „řetězák“ neporušíš!
  Konec chatu
  Konec chatu
  středa 7:01odpol.

  Ahoj
  středa 8:28odpol.

  Na světě 20 andělů!10 spí, 9 si hraje a jeden si čte tuto zprávu.Pošli tuto zprávu 10kamarádům(i mě pokud jsem anděl). Jestli se Ti 5 vrátí,ten koho miluješ Tě překvapí.Nepokaž to.Bylo to poslané a já si myslim totež o Tobě konec
  před několika sekundami
  Promiň že ti to posílám nevěřim moc tomu ale : Když právě začínáš číst tohle nepřestávej nebo se ti stane něco špatného. Jmenuji se Djareaisy, je mi 7 let mám blond vlasy a děsivé oči. Nemám nos a uši jsem mrtvá. Pokud tohle nepošleš 15 lidem zjevím se dnes večer u tvé postele s nožem a zabiju tě. Tohle NENÍ vtip! Něco dobrého se ti stane v 15:22 – někdo ti zavolá nebo k tobě promluví a řekne MILUJI TĚ!!! P.S.: NEPORUŠ TO… Sorry, že ti to posílam. Posílam to ze strachu. Ne o sebe, ale o své blízké. Tento dopis pochází z Venezuely byl vyslán, aby změnil tvůj život a udělal tě šťastnější. Pošli tento dopis 20 lidem do 96 hodin. Změny se dočkáš do 5dnů. Alena Kovaříková, která to poslala 22 lidem, v losovani vyhrála automobil. Erik Pražák, který tomuto neuvěřil byl zavražděn a ráno ho našly rodiče v posteli a s nožem v srdci a bez oči. Bojím se o tebe a doufám, že tenhle „řetězák“

 3. Některá přání se již velmi splnila a už jen pár krůčků ke splnění zbývajícího přání, které se již téměř úplně splnilo. Tak nějak je už nevyhnutelné, že už se vlastně na určité úrovni splnilo. Ostatní cesty jako by se vytratily v mlze a cesty se slily v jednu, která už nikam jinam nevede, než tam , kam vždycky vedla.
  Dejte svému přání křídla, která vás ponesou celý život. Vaše přání se stane holubicí bílou. Která se snese do cíle se vzkazem vaší lásky ke které váš život směřuje a vždy směřoval: https://www.youtube.com/watch?v=M9C3VGqkADg

 4. Loterie? Někdo uhádne víc a někdo méně. Výsledek je z dlouhodobého hlediska nestálý. Velká výhra je být ve správnou chvíli na správném místě pro vytvoření něčeho příjemného, k nalezení dobrého pracovního nasazení, k začátku dobrých vztahů.

  Je opravdu žádoucí naladit se na dávání a přijímání lásky a to je to správné „ kouzlo“, které člověk rád obdivuje, když to probíhá tak nějak samo, ač ne zcela náhodně.
  Okouzlení, ve smyslu očarování, působí jen trápení na obou stranách vztahu.

  Být na sebe příjemní , být tu pro někoho , koho máte rádi, když potřebuje a pokud si dovede vážit člověka a hodnoty nekonečného rozměru lásky. Pak jste na správném místě ve správnou chvíli.

 5. Já jsem napsal Mamka mi dává Křečka a bratr nemá žádný problém s tím aby byl v pokoji. Ale to je špatně ze? 😓

 6. Jan: ano, v přání nesmí být žádné konkrétní osoby, neboť se pak jedná o porušování svobodné vůle. Bohatě stačí třeba: „Mám křečka a nejsou kolem toho žádné problémy.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *