duchovní probuzení

12 příznaků duchovního probuzení

Nedávno na mě někde z hlubin sociálních sítí vyskočil obrázek se seznamem „symptomů duchovního probuzení“ a kamarádka s úsměvem psala, že má skoro všechny a je tak asi duchovním probuzením definitivně nakažena. Pobavilo mě to a rozhodla jsem se to poslat dál. Možná také zjistíte, že se pomalu probouzíte a otevíráte svoje srdce a duši a může vás hřát u srdce, že tyhle symptomy není třeba léčit, naopak, co nejvíce je probouzet a rozvíjet:)
Vlastně by se v duchu těchto stránek mohly nazvat klidně i „příznaky Posla světla“ – a čím více se jich na naší duchovní cestě projeví, tím lépe pro nás, naše okolí i celý svět:)

 

12 příznaků duchovního probuzení

 

1) Zvýšená tendence nechávat věci, aby se děly, namísto působení, aby se děly
2) Náhlé návaly smíchu
3) Pocity spojení s ostatními a s přírodou
4) Časté zaplavení pocitem vděčnosti
5) Tendence myslet a jednat spontánně, místo na základě strachů, založených na minulých zkušenostech
6) Patrná schopnost radovat se z každého okamžiku
7) Ztráta schopnosti dělat si starosti
8) Ztráta zájmu o konflikty
9) Ztráta zájmu o interpretaci skutků jiných lidí
10) Ztráta zájmu o souzení ostatních
11) Ztráta zájmu o souzení sebe sama
12) Získání schopnosti milovat, aniž bychom cokoli očekávali

 

Mám pocit, že jsem to asi chytla…a co vy?:)) S láskou Lúmenn

 

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

16 thoughts on “12 příznaků duchovního probuzení

 1. Jsem nakažena! Ale takovou "infekci" si klidně budu hýčkat a šířit ji.

 2. Je to pekne, ale nie vždy sa to dá a je dosť ťažké, keď je okolo vás toľká negatívna energia.

 3. Sice pomalu ale jistě se něco rýsuje, jako svaly, vše potřebuje čas ;D

 4. Úžasný! Podle mě je tento blog skvělý  a  hodně mi pomohl když jsme si nevěděla rady  doufám že v tom vydržíš :)

 5. Tak to vypadá, že na mě dost bodů sedí. Nejspíš ne na sto procent všechny, ale jsem blízko :-) Mimochodem, ráno jsem se smála, nevěděla jsem čemu. Zvláštní :-)

 6. Nevím, jak to, ale bod číslo jedna mi nepřijde jako dobrá věc. Zní to trošku jako nečinnost, neochota řešit problémy a zdolávat překážky. Zcela vynechat úsilí a aktivní účast. Nic pěknýho. Někdy je lepší nechat věci se tak nějak vyřešit samy, obecně lze však říci, že překonávání překážek a řešení problémů vyžaduje aktivní účast. Je třeba umět do věcí nezasahovat, když je to tak lepší, a rovněž si umět se vším poradit, vzhůru do toho, hned je půl hotovo. Já si vždycky dokážu poradit, tak zní jedna z mých velmi zlověstných vět, které rád používám. Jestli nechat něco plavat, to si vždycky aspoň natřikrát rozmejšlím.

 7. Tak to já jsem poslední dva roky až moc "zdravá" (krom návalů smíchu, ty mám odjakživa :-D)… snad krom 3 a 10

 8. Kurva… kdy už skončí tento otrocký systém, kterému říkáme Stát… když pro ně nepracuješ tak tě šoupnou do basy… tady žádné duchovní probuzení nepomáhá, lidi vykašlete se na ně!  přestaňte podporovat tento ubohý systém!

 9. Tady si vždycky člověk odpočine od nátlaků, intrikánů/nek.
  Od půlnočního království a od těch, co všude hledají strašáky:
  https://www.youtube.com/watch?v=goEjCi5TIwo
  Tady si zbudujte svůj malý diskusní svatostánek, kde ho nezavane písek, ani prach. Už abych měl tu cestu do Brna do banky, pak bych si skočil pro nějakou drobnost do krámku, že bych to vzal přes hudební zkušebnu u Kroměříže a pak večer přes hudební kavárnu. Taky si naplánujte cesty, je pěkně.
  Pořád říkám, že posel světla není světlonoš a přece i běžci nesoucí pochodně světla nejsou zlí. To, jací lidé jsou, se pozná vždy podle chování , jací jsou ve všech ohledech. A také podle toho, zda se někdo vydává pyšně za absolutní pravdu, nebo za nějaké nadřazené božstvo, pak asi k dobru má daleko.
  Sem – tam, nějaký slovíčkář si hraje se slovy.
  Posel světla je posel dobrých zpráv, je to posel, který má co říct, který si v sobě nese světlo v srdíčku a jde za světlem, a o tom světle se sdílí s ostatními. Žádný „bubák“ se ve světle neschová. A i když ten, kdo v sobě světlo má, někoho kárá, nebo je smutný, vždycky nakonec to světlo vyvěrá napovrch a je hezky.
  Je hezky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *