Pozvánka na Astrovíkend (s Lúmennčí přednáškou)

V sobotu a neděli 23. a 24. ledna 2016 se v brněnském lužáneckém parku v Centru volného času uskuteční již pětatřicátý Astrovíkend – podle jeho organizátorů se jedná o Dny tajemna a zdraví. A na tuto akci vás srdečně zvu hlavně proto, že se jí letos zúčastním i já – nejen se stánkem, kde najdete mou obvyklou nabídku přívěšků, mandal a kamenů a nově i originálních ručně malovaných tašek, ale taky se můžete v neděli zastavit na moji přednášku. Po dlouhé době jsem se odhodlala zase vylézt před lidi a tentokrát se stejným tématem, jaké má můj e-book – Poslové světla, kdo jsou a proč jimi být. Více informací najdete v celém článku;)

CO: Astrovíkend – dny tajemna a zdraví
KDY: 23.-24.ledna 2016, v sobotu od 9 do 18, v neděli od 10 do 17 hodin
Na moji přednášku Filozofie Poslů světla se můžete přijít podívat v neděli od 14:00
KDE: Brno, park Lužánky, Středisko volného času
Na všechny návštěvníky se těším:)

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

12 komentářů u „Pozvánka na Astrovíkend (s Lúmennčí přednáškou)

  1. Kromě vstupného se vybírá také 25,- kč za jednotlivou přednášku. Na rohu ulice, vrah o morálce káže…

  2. [2]: ahoj je to na webu astrovíkendu viz výše. Záleží jak se vám chce, maminka to má 70 km a stejně chce přijet:) Samotná akce je asi 10 minut od nádraží šalinou číslo 1 nebo 6 na zastávku Antonínská a odtamtud jen pár kroků do centra parku;)

  3. Na Astrovíkend se chystám a doufám, že mi to v neděli vyjde. Taky nejsem z Brna, ale párkrát jsem tam už byla a na zastávce Antonínská jsem už jednou vystupovala, tak snad to najdu…

  4. Aha, tak už jsem si vysvětlení názvu tady na blogu našla:)

  5. [6]: někde to tu je, vpodstatě je vysvětlení takové, že jsem pitomá a už bylo pozdě kupovat novou doménu:D Ale taky už jsem si na ten název zvykla a zní mi i líp, než s tolika eskama:)

  6. [9]: tak stane se že se člověk nebo překladač splete… ale aspoň je to originální a zní mi to taky líp než s těma eskama:)

  7. [5]:stánek, tedy stůl účtují za 2000,- plus 1 židle  á,- 200,-. kolik přišlo pacošů?

  8. [11]: to nevím, nejsem doktor, ke mě pacienti nechodí:) Ale chodili lidi, co si kupují mandaly, tašky, kameny a tak a bylo jich tak akorát:) A asi nechápu, co je špatného na tom, dát lidem prostor, kde se mohou setkat a na tomto prostoru vybírat nájem za prodejní plochy. Dělají to tak na každém typu trhu či jarmarku, dělají to tak majitelé obchodních prostor ve městě, takže asi nějak nerozumím, v čem je problém. Že někdo pořádá festival za účelem zisku?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *