Potřebujete poradit?

Svoje dotazy ohledně magie, esoteriky, zdraví
nebo obtížných životních situací můžete posílat na email:

 

poradna@angelumlucis.cz

 

Poradna na Poslu světla vždy byla a bude zdarma, pokud vám ale moje pomoc byla užitečná, budu ráda, když ji ohodnotíte i finančně. Můžete tak učinit zasláním částky v libovolné výši na účet 1181771019/3030. Do zprávy pro příjemce napište, prosím, poradna. I díky těmto příspěvkům mohu nadále poskytovat kvalitní služby co nejvíce lidem. Děkuji.

 

Na uvedeném emailu si můžete také objednat výklad karet, který je zpoplatněn příspěvkem v dobrovolné výši nebo si jej objednat přes můj eshop obchod.angelumlucis.cz. Na eshopu naleznete krom tarotového výkladu také kvalitní kameny, amulety, vonné tyčinky a další předměty pro vaši magickou práci nebo krásné a originální magnety, obrazy a tašky s duchovní tématikou z mé dílny.

 

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

8 thoughts on “Potřebujete poradit?

  1. Ahoj Lúmenn promiň že ti tykám . Mé jméno je Milan ale kamarádi mi říkají Elf nebo Elfík . Důvodu Proč Ti píšu je ten že nadevšechno miluji Víly , Elfy , Skřítky a další kouzelné bytosti z Čarovné říše . Proto jsem vyhledal Tvoje stránky abych si měl s kým povídat . Chtěl jsem si u Tebe stáhnout tu knížku Posel světla ale z nějakého důvodu to nešlo i když zadal svůj email . Prosím napiš . A ještě jednou se omlouvám za to tykání . Dobrou noc Lúmenn . S pozdravem Milan Elfík

  2. Elfík: ahoj, zkus zkontrolovat svůj spam koš, někdy se stane, že ten email s ebookem spadne do spamu;)

  3. Ahoj Krásná Lumenn koukal jsem do schránky i do spamu ale nic mi nepřišlo . Mám ještě jednu emailovou adresu : skritekm@centrum.cz . Tak mi prosím pošli ještě jednou . Nebo jestli existuje odkaz kde se ta knížka dá stáhnout . Ještě jednou ti děkuji a přeji ti krásnou Dobrou noc a nechť kmotřičky Víly střeží Tvé kroky . S přátelským pozdravem Milan Elfík ;-)

  4. Ahoj, já to neposílám, posílá to systém automaticky a já do toho nemohu nijak zasáhnout, doporučuji to zkusit ještě jednou, možná jsi se třeba překlepl v názvu mailu, to se stává. Zkoušela jsem to a systém funguje správně;) Měj se hezky Lúmenn

  5. Ahoj Krásná Lúmenn kouzlo se zdařilo a tu elektronickou knihu jsem si stáhnul a už jsem jí začal číst . Je moc krásně napsaná . Mám k tobě prosbu jestli si spolu můžeme povídat o Vílách , skřítcích , Elfích bytostech nebo o Jednorožcích a Mořských pannách . Já prostě tyto bytosti z celého srdce miluji . I když je to zvláštní jsem muž je mi 44 roků a zamiloval jsem se do těchto bytostí . V práci se o tom nebavím vůbec aby se mi kolegové nesmáli . Moje žena k Vílám trochu pochopení ale jenom trochu . Proto jí ani neříkám o zážitcích ze setkání s těmito bytostmi . Je to prostě moje láska Víly a Elfové . A to že mám tu přezdívku Elf taky není náhoda . Dvě kamarádky mi prozradily že mám Elfí duši že jsem Elf v lidském těle a Můj domov je Druhá dimenze . Todle jsem ale raději moc ne vyprávěl . Jak mi poradila moje známá . Takže existuje jen pár lidí kteří to vědí . Jestli budeš chtít můžu ti poslat pár obrázků . Teď mne ale omluv musím do práce. Zatím Ahoj . S pozdravem Elfík

  6. Elfík: ahoj, děkuji za nabídku, ale bohužel si nemůžu povídat s každým, kdo mě o to na internetu požádá, to bych nedělala nic jiného:) Hodně štěstí a krásných zážitků s vílami a elfy ale přeji;)

  7. Dobrý den, sleduji vaše stránky s přestávkami:), delší dobu. Jsem už poněkud starší osoba:)), ale něco mi dlouho vrtá hlavou. Vídám kolem sebe takové malé jiskřičky, většinou ve tmě. Ale fakt nevím co to je. Budu ráda za vaši radu.

    Děkuji a přeji mír v duši. Mária

  8. Mária: tyhle jiskřičky většinou bývají konstruktivní energie kolem vás, vaši ochránci z řad andělů a dalších bytostí světla o sobě takto dávají vědět :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *