Potřebujete poradit?

Svoje dotazy ohledně magie, esoteriky, zdraví
nebo obtížných životních situací můžete posílat na email:

 

poradna@angelumlucis.cz

 

Poradna na Poslu světla vždy byla a bude zdarma, pokud vám ale moje pomoc byla užitečná, budu ráda, když ji ohodnotíte i finančně. Můžete tak učinit zasláním částky v libovolné výši na účet 1181771019/3030. Do zprávy pro příjemce napište, prosím, poradna. I díky těmto příspěvkům mohu nadále poskytovat kvalitní služby co nejvíce lidem. Děkuji.

 

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

12 thoughts on “Potřebujete poradit?

 1. Ahoj Lúmenn promiň že ti tykám . Mé jméno je Milan ale kamarádi mi říkají Elf nebo Elfík . Důvodu Proč Ti píšu je ten že nadevšechno miluji Víly , Elfy , Skřítky a další kouzelné bytosti z Čarovné říše . Proto jsem vyhledal Tvoje stránky abych si měl s kým povídat . Chtěl jsem si u Tebe stáhnout tu knížku Posel světla ale z nějakého důvodu to nešlo i když zadal svůj email . Prosím napiš . A ještě jednou se omlouvám za to tykání . Dobrou noc Lúmenn . S pozdravem Milan Elfík

 2. Elfík: ahoj, zkus zkontrolovat svůj spam koš, někdy se stane, že ten email s ebookem spadne do spamu;)

 3. Ahoj Krásná Lumenn koukal jsem do schránky i do spamu ale nic mi nepřišlo . Mám ještě jednu emailovou adresu : skritekm@centrum.cz . Tak mi prosím pošli ještě jednou . Nebo jestli existuje odkaz kde se ta knížka dá stáhnout . Ještě jednou ti děkuji a přeji ti krásnou Dobrou noc a nechť kmotřičky Víly střeží Tvé kroky . S přátelským pozdravem Milan Elfík ;-)

 4. Ahoj, já to neposílám, posílá to systém automaticky a já do toho nemohu nijak zasáhnout, doporučuji to zkusit ještě jednou, možná jsi se třeba překlepl v názvu mailu, to se stává. Zkoušela jsem to a systém funguje správně;) Měj se hezky Lúmenn

 5. Ahoj Krásná Lúmenn kouzlo se zdařilo a tu elektronickou knihu jsem si stáhnul a už jsem jí začal číst . Je moc krásně napsaná . Mám k tobě prosbu jestli si spolu můžeme povídat o Vílách , skřítcích , Elfích bytostech nebo o Jednorožcích a Mořských pannách . Já prostě tyto bytosti z celého srdce miluji . I když je to zvláštní jsem muž je mi 44 roků a zamiloval jsem se do těchto bytostí . V práci se o tom nebavím vůbec aby se mi kolegové nesmáli . Moje žena k Vílám trochu pochopení ale jenom trochu . Proto jí ani neříkám o zážitcích ze setkání s těmito bytostmi . Je to prostě moje láska Víly a Elfové . A to že mám tu přezdívku Elf taky není náhoda . Dvě kamarádky mi prozradily že mám Elfí duši že jsem Elf v lidském těle a Můj domov je Druhá dimenze . Todle jsem ale raději moc ne vyprávěl . Jak mi poradila moje známá . Takže existuje jen pár lidí kteří to vědí . Jestli budeš chtít můžu ti poslat pár obrázků . Teď mne ale omluv musím do práce. Zatím Ahoj . S pozdravem Elfík

 6. Elfík: ahoj, děkuji za nabídku, ale bohužel si nemůžu povídat s každým, kdo mě o to na internetu požádá, to bych nedělala nic jiného:) Hodně štěstí a krásných zážitků s vílami a elfy ale přeji;)

 7. Dobrý den, sleduji vaše stránky s přestávkami:), delší dobu. Jsem už poněkud starší osoba:)), ale něco mi dlouho vrtá hlavou. Vídám kolem sebe takové malé jiskřičky, většinou ve tmě. Ale fakt nevím co to je. Budu ráda za vaši radu.

  Děkuji a přeji mír v duši. Mária

 8. Mária: tyhle jiskřičky většinou bývají konstruktivní energie kolem vás, vaši ochránci z řad andělů a dalších bytostí světla o sobě takto dávají vědět :)

 9. Ahoj mám asi 4roky vztah se ženou se kterou se pořád scházíme a rozchazime.v době rozluky ji přicházejí do zivota partneři kteří ji pouze využívají a pak její bolavou duši lecim ja…než mě zase pošle pryč a najde si jiného…mám za to ze její partneři jsou jejím zrcadlem jak se ona chová ke mně…vím ze pýcha je nemoc která ničí každou duši…na začátku našeho vztahu se mi v noci v dělem stavu ukázal její děda se slovy at ji nikdy neodpustím a chránit ji…o tom ze to byl její děda jsem poznal za dlouhou dobu kdy jsem viděl jeho fotku …a s úžasem jsem pochopil ze to už není náhoda
  ..
  Často na zemi vidím přímo spojená dvě perlička brzký nebo zniceho nic z vrchu pomaličku klouže dolů predemnou malé přímo a daleko široko není strom ani pták…vím ze to je znamení ale moje partnerka nařízena v býků to neuznává…jako správný býk zná pouze plný talíř a peněženku a já jako ryba těmito hodnotami pohrdam. Mám za to ze jako bycice je se mnou s rybou aby poznala trvalé duchovní hodnoty ale je to moc těžký úkol…co o to soudíte vy??
  .

 10. Omlouvám se za chyby ale automaticky rádce si se mnou zaparkoval….

 11. Vítězslav: dotazy prosím příště do emailu, jak je uvedeno výše. K vašemu dotazu bych řekla, že byste se měl přestat zaměřovat na to, jaká je a nebo není vaše partnerka, ale na to, jaký jste vy. Co zrcadlí ona pro vás? Proč jste k ní stále přitahován, i když vás odmítá? Nemůžete člověka zachraňovat proti jeho vůli a už vůbec není dobrý nápad se snažit o vztah s člověkem, který se k vám chová hnusně. Nelpěte na vztahu k ní, nenechejte se ovlivnit přáními zesnulých, ani svými vlastními romantickými představami o tom, jak ji zachraňujete. Nechejte to být, posuňte se dál a najděte si nový vztah. Tenhle vám přinese jen bolest.

 12. Už nějakou dobu dokážu když to hloupě řeknu ovládat vítr už od mala když jsem nastavil ruku a řekl jsem začni nebo přestaň foukst vždy to zabralo není to nahoda funguje to vždy…. ale nevím jak se tuhle schopnost naučit rozvinout do větší manipulace s větrem já si vítr nevybral to on mě

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *