♣ Potkala jsem v meditaci tři patrony, je to v pořádku?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj Lúmenn, to jsem zase já. Zkoušela jsem se spojit s patronem, přešla jsem barevné schody a vešla do krásné džunge usadila se a slyšela její zvuky. Ale také jsem slyšela dunění kopyt. Přiběhl ke mě kůň. Měl černou srst, vlnitou hřívu a ocas a zelené oči. Zeptala jsem se co mu chybí a onmy odpověděl běhání, rád by se volně proběhl. Běžela jsme s ním tryskem. Neseděla jsem však na něm já sama tak rychle běžela. Když už nás to nebavilo sedla jsem si kůň vedle mne dívali jsme se na nebe. Přede mne však přiběhl velký taktéž černý vlk. Měl dlouhou srst a krátkou hřívu. Jeho zelené oči se střidavě dívaly do těch mích a do očí koně. I jeho jesm se zeptala. Co tě trápí? Na to odpověděl skoro to samé co kůň. Že chce běhat. Tak jsem s ním běhala a po chvilce se ke mě přidal tygr. Ladně přeskakoval kameny a kmeny které jsem já musela přelézat. Zastavila jsem a kůň s vlkem také. Zeptala jsem se tygra. Pročpak ses k nám přidal? On odpověděl jen jsem tě chtěl vidět. Běh mne tak zmohl že jsem nemohla udělat už ani krok. Svým zvířecím kamarádům jsem ukazovala jak si správně mají odpočinout, aby je nic nebolelo. Ležet v mechu a poslouchat přírodu co mají kolem sebe. Slíbila jsem že je zase navštívím a oni mi odpověděli: Už se těšíme, Jano. Odcházela jsem po schodech a nechápala jsem odkud znají mé jméno. Začala jsem zase z hluboka dýchat a otevřela jsem oči.
Chci se zeptat zda-li to co se stalo nebyl sen a já jen neusnula při meditaci. Nebo jsou ti tři mí patroni?
Předem děkuji za odpověď. :) Brixie


Odpověď: Ahoj:) Jsem ráda, že jsi využila tuhle meditaci, je moc příjemná a dobrá pro začátečníky, podle toho, co píšeš se ti líbila a to jsem moc ráda. Pokud jsi v ní potkala hned tři zvířata, nemusí to znamenat, že jsi usnula nebo že se ti něco nepovedlo. Nevím, kolik ti je, ale předpokládám, že patříš k mladším čtenářům těchto stránek. Pro mladší lidi, ve věku tak do 15ti, někdy i 18ti let, je normální, že jejich duše si ještě nenašla ustálenou podobu, hodně se mění a nemají v sobě úplně jasno. Proto se ti zjevili tři patroni, každý z nich ukazuje určitou část tvé duše. Možná v sobě nikdy nenajdeš jen jediný aspekt a vždy budeš „roztrojená“ osobnost, která má více poloh a nebo se časem tví patroni spojí do jediného. Každopádně je vše naprosto v pořádku:) Měj se krásně. Lúmenn

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

12 thoughts on “♣ Potkala jsem v meditaci tři patrony, je to v pořádku?

  1. Já mám otázku…je špatné,že když jsem  použila tuhle meditaci a zjevil se mi jelen a had?Teda,jestli je špatný ten had.Já sama si myslím,že had není špatný,ale nevím…A ještě něco:nevadí,že jsem použila jiné barvy?

  2. [1]: myslím si, že to neva ;) a pokud cítíš hada jako pozitivního, tak takový je :)

  3. [1]: Podle feng shui had hlídá ostatní zvířata ve feng shui. Takže určitě to špatně není, teda alespoň myslím.

  4. [8]: [9]: A není na tom nic špatného. Když něco nevím, tak se zeptám. Od toho tady ta poradna je…

  5. S tím měněním se máš pravdu, patroni mění barvy, obvyklé výrazy ale i barvy očí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *