Poselství pro tyto stránky

Už je to nějakou dobu, co jsem pomocí automatické kresby stvořila obrázek, který byl určený přímo pro tento web. Jenomže pořád nějak nebyl čas vzít do ruky pořádný foťák a poprosit miláčka, aby mi ho vyfotil, takže chudáček ležel v šuplíku a tady někde na stránkách bylo možno nalézt obrázek jen v mobilové kvalitě.
Ale minulý týden jsem se na to konečně vrhla a teď vám mohu slavnostně představit andělské poselství pro stránky Posel světla:)

Poselství pro Posla světla, nakresleno 11.12.2009
Ta kvalita tedy stále není úplně stoprocentní, ale skenerem bohužel nedisponuju a tak jsou barvišky prostě trošku zkreslené – můžu vám garantovat, že ve skutečnosti to vypadá mnohem líp:)
Symbolika je tam opravdu zajímavá, některé věci andílci neodhalili ani mě, ale kdyby vás k tomu něco napadlo, neváhejte se ozvat v komentářích:) Číslo 17 nahoře má odkazovat na tarotovu kartu s tímto číslem, Hvězdu, která je prý symbolem těchto stránek. Hvězda je karta klidu, moudrosti, lásky, snění a intuice a tak jsem docela ráda, že mi ji andílci vybrali:) Hvězdiček okolo je taky 17 a jsou pěticípe, ochranné. Modrý a fialkový anděl nahoře mají představovat mysl a duchovnost, což jsou hlavní složky nás, lidí, na něž mají tyto stránky působit.
Brána může mít mnoho významů, stejně jako barvy, které ji obklopují a nejsem si úplně jistá, co jí andělé chtěli říct, takže výklad ponechám na každém z vás. Slova obklopující bránu mají docela jasný význam, ale kdo ví, v jakém pořadí mají být za sebou:)
Úplně dole je pak vzkaz vždy od jednoho z „hlavních“ archandělů (jak já jim říkám – od velké čtyřky:)) a to jak v podobě obrázku, tak i slova. Svíce je od Uriela a hlásá „světlo“. Srdce je od Michaela a hlásá „pochopení“. Květina je od Gabriela a hlásá „úctu“. A pentagram je od Rafaela a vyzývá k „lásce“.
Doufám, že tento obrázek bude přinášet těmto stránkám štěstí a že posel světla bude dál prozařovat životy všech, kdo sem zabloudí:) S láskou a úsměvem Lúmennka

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

7 thoughts on “Poselství pro tyto stránky

  1. Děkuji Lúmennko za krásná slova! Jsem moc ráda že ses ozvala =) A taky že jsi to zvládla s démonama (mohla bys o tom napsat článek =) )

  2. pání:) tento blocek me vazne zaujal:) vsechna ta symbolika… no proste nemam slov:) zajimalo by me co znamena cislo 18. je to moje oblíbene cislo, ale vlastne nevim, co znamená. Prosím Tě, mohla bys mi to prosím povědět? Nejlépe na můj blog stistko18.blog.cz?

  3. Je to moc krásný obrázek :) A vůbec, celý tvůj blog je prostě super!!

  4. to je pěkný obrázek… To si nakreslila přes automatickou kresbu, tak to jo, jsem ani nevěděla, že takhle složitý obrázek jde nakreslit;)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *