Poselství andělů – 8.týden 2016

Už mě ani nepřekvapuje, že v neděli otočím kalendářem a je tam něco, co jsem si na daný týden naplánovala. Nejinak tomu bylo i tentokrát – kdy jsem se po skoro dvouměsíční pauze rozhodla jít na jógu, zamluvila si minulý týden na pondělí lekci a helemese, co doporučují andělé! Tento týden přeje meditacím, józe, práci s čakrami a sbližování s lidmi podobných zájmů. Uf, co na to říct?:) Pojďme se podívat, jaké další poselství nám andělé připravili na 8.týden roku 2016, tedy od 22. do 28.února, podle kalendáře Andělé na každý den od Jitky Sani.

To zní jako docela pozitivní týden, co vy na to?:)

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

10 thoughts on “Poselství andělů – 8.týden 2016

  1. joga a čakry, to patřilo vždy k sobě. být v rovnováze. ale zase se to bije s těmi tvými anděly. pokud si přečteš manuuv zakonik-mánava dharma šástra,cz překlad zbavitel,tak aktuální pro náší dobu je zejména str.208-213, zjistíš, že žít v rovnováze dává satwa- střední dráha. věnovat se praktikám, které na poslu převážně propaguješ, je cesta radžo, nebo tamas. tyto dvě cesty nevedou k joze.jsou to slepá ramena. tyto pravidla byla formulována již za dob véd, tedy nejstarší nám známé kultury a platila a platí dodnes.akorát je člověk těmi lety jaksi více než méně překroutil k obrazu svému.

  2. [2]: a co když se člověk věnuje všem věcem v rovnováze? Sportu, věcem spjatým s tělem a výživou a se zemí, ale taky zároveň duchovním praktikám? není to copak cesta k té vyrovnanosti? Nelítat v oblacích ale ani nebýt po kolena v blátě?:)

  3. [3]: teoreticky ano, prakticky je to samý rozpor. v jedné části např.propaguješ meditaci jako klid mysli, jinde zase vizualizace apod. nebo např. rubrika kouzelné bytosti. prostě portál smíšeného zboží, mylně se domnívající, že všechny komponenty jsou košer. jistě, "kdo hledá, najde…". andělé, astrál, karty, regrese, amulety, ufo, atd. nejsou duchovní praktiky. mohou zaujmout, ale ve své podstatě je to rozpor. hledat věci z radžasu a tamasu je rozevírání nůžek, není to rovnováha.

  4. [4]: ufo nepropaguju, ale jinak v tom rozpor nevidím. Naopak – čím víc do hloubky se u těchto věcí ponořuju, tím víc zjišťuju, že všechno má stejný základ, stejnou podstatu. Jakmile člověk najde v sobě střed, svoje já, všechny tyhle věci k němu přicházejí samy a on jde po cestě, kterou si vybral před svým narozením a je na ní úspěšný. Řekla bych, že to je na delší filozofickou debatu, než na blogovou diskuzi v komentářích, ale nemyslím, že prostě existuje nějaký univerzální návod, který vymysleli v Indii před tisíci let (ani nikde jinde), ale že všechny cesty mají své stejné jádro, které vede k témuž – k harmonii a štěstí člověka.

  5. [5]: nejde o nějaký jedinečný univerzální návod, ale o popis toho, co si každý nese v sobě s sebou, a toto je pro každého univerzální. a řeč je o tom, že to co nabízíš nepřináší střed, naopak se od středu vzdaluje. myšlenka že vše má stejný základ je ok, ale není tím základem samotným. všechny cesty nemají stejné jádro a nevedou k témuž. pokud žádný rozpor nevidíš, chtěl jsem na něho ukázat, že nevidíš. už jenom fakt, že nějaký horoskop-anděl by měl určovat každému jeho přítomnost je zcestný. budoucnost ani minulost nemá určovat přítomnost. to dělá ta přítomnost sama. pokud ne, je ve vleku života někoho jiného a ne svého, i když by se mohlo zdát, že to vypadá relativně dobře. toto ty zřejmě nechceš chápat.

  6. [6]: já jsem si tedy nevšimla, že bych tvrdila, že nějaký horoskop nebo anděl určuje člověku jeho přítomnost. všechny tyhle věci jsou mimo člověka a můžou ho k jeho středu přivést, pokud tyto nástroje správně použije. Všechno to duchovno a vlastně i materiální svět jsou jen nástroje, které můžeme použít pro sebe a nebo proti sobě. Jak duchovno vnímám já, je to jakási opora pro člověka, vědomí, že není úplně sám a že jeho vnitřní božství je stále s ním, že nemusí mít strach. Andělé ani nic dalšího, o čem já píšu, nemají člověku dostat do vleku někoho jiného, ale osvobodit a přivést k sobě samému, to je i to, co radím lidem, když se mě ptají, co mají dělat – má první otázka je a co ty chceš dělat? Protože o tom vlastně všechno tohle je, oloupat ze sebe slupky, které tam dali za náš život jiní, najít pod nimi podstatu a s tou pak prožít jedno věčné teď. Jestli k tomu někomu pomůže jóga, andělé, tarotové karty nebo třeba tančení kolem ohně, už je vedlejší.

  7. nevšimla? rohlíčky obzvlášt vypečené…co to melu, znova. "Tento týden přeje meditacím, józe, práci s čakrami a sbližování s lidmi podobných zájmů. Uf, co na to říct?:) Pojďme se podívat, jaké další poselství nám andělé připravili na 8.týden roku 2016, tedy od 22. do 28.února, podle kalendáře Andělé na každý den od Jitky Sani."

  8. [8]: já to neberu jako plán, ale jako možnost, inspiraci. Jsou dny, kdy všichni mají pocit, že vstali zadkem napřed a dny, kdy všecko jde dobře, takže určitě existuje spousta vlivů, které náladu lidí ovlivňují, počasí, nejrůznější energie, poloha země od slunce… To, že někdo vycítí, jaké naladění zrovna aktuálně je nebo podle nějakých ukazatelů bude, není nic děsivého a navíc je to pořád jen inspirace, ne nějaké dogma, že tenhle týden musím za každou cenu jít na jógu. Asi jako když počasí přeje výletům do přírody, ale můžeš klidně zůstat sedět doma, když máš chuť.

  9. [9]: Jinak automatická kresba nemá s entitami nic společného, je to napojení se na "univerzální zdroj"

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *