Poselství andělů – 7.týden 2016

Ten čas ale letí jak splašený:) Člověk se ani nezastaví a už je tu 7.týden tohoto roku, s daty 15. až 21.února. A (zase s mírným spožděním) poselství andělů, které nám na tento týden přinášejí a já vám je zprostředkovávám díky kalendáři Jitky Sani Poselství andělů. V sedmém týdnu roku 2016 k nám promlouvá anděl Tabris a vyzývá k něžnosti a ke kontaktům s lidmi, které máte rádi, ale třeba jste na ně v poslední době neměli čas. A opět jsem se radami nevědomky zařídila a tento týden trávím hlavně venku s přáteli, jimž jsem se kvůli hoře povinností (podobně jako svým blogům) nemohla v poslední době věnovat. A také slibuji, že až dohoním resty přátelské, vrhnu se na ty blogové a vy se můžete těšit na větší porce článků z mého pera:) Užijte si nejen tento únorový týden:)

Vztahy jsou důležité a my bychom je neměli zanedbávat – beru na vědomí, andílci. A jak to vidíte vy?

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

5 thoughts on “Poselství andělů – 7.týden 2016

  1. [1]: žádný tvor, ani člověk, ani zvíře, ani mýtická bytost, nejsou obvykle jen dobré nebo špatné – mají různé archetypální vlastnosti a záleží na jejich míře a využití. Vztek, použitý k pořádání demonstrace, je dobře využitý vztek, ačkoli je považován za špatnou vlastnost, kupříkladu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *