Poselství andělů – 6.týden 2016

Už se mi několikrát stalo, že jsem celý víkend řešila to, co mi pak předestřel andělský kalendář na následující týden. Nejnovější poselství ale bylo ještě údernější. Pro velký shon posledních dnů jsem neměla vůbec čas otočit kalendář, natož si číst jakákoli poselství v něm (proto také přidávám týdenní poselství až ve čtvrtek) a v úterý jsme s přítelem řešili jednu vypjatější situaci, která se týkala maličkostí v našem vztahu, lidově řečeno v podstatě tom, že tisíckrát nic umořilo vola. Když jsem asi hodinu po této rozpravě (která skončila naštětsí dobře:)) otočila kalendář, málem jsem začala nahlas křičet – ano, hádáte správně, poselství tohoto týdne se týká maličkostí a andělé zase u mě udeřili hřebíček na hlavičku:) Takže, co přesně nás podle andělského kalendáře (jehož autorkou je Jitka Sani) čeká v 6.týdnu roku 2016, tedy od 8. do 14. února?

Maličkosti, drobnosti, třešinky na dortu, ale také nvé webové stránky. Zní to zajímavě a mě to opět celý týden sedí úplně přesně:) Jeden úsměv může změnit mnohé, nezatracujme tedy maličkosti:)

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “Poselství andělů – 6.týden 2016

  1. Jo! Jedna zajímavá stránka se právě nabízí – však stačí kliknout na "Web" vedle mé přezdívky a emailu! :D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *