Poselství andělů – 5. týden 2016

Každý lednový den mi připadal nekonečný, všude chlad, sluneční svit jako by se někde zapomněl a vlastně až ke konci minulého týdne jsem zase nabyla naděje, že jaro se pomaličku blíží. Ale dnes, s prvním únorovým pondělkem tohoto roku, mi došlo, jak strašně rychle vlastně leden utekl a už je za námi, ten nevlídný, chladný, pošmourný zimní měsíc. Ne, že by únor (kterému ráda říkám úmorný únor) byl o mnoho přívětivější, ale už to do prvních jarních paprsků nebude dlouho trvat:) Možná vám zpříjemní začátek nejkratšího měsíce v roce a pátého týdne roku 2016 poselství od andělů z kalendáře Jitky Sani. Tento týden, od 1. do 7. února, k nám hovoří Zadkiel a říká: „Naděje je léčivou silou tam, kde chybí světlo lásky a spravedlnosti. Otevři jí, milovaná duše, své srdce a ucítíš, že nic nikdy není ztracené.“ Více pod perexem.

Naděje, to je velká výzva. A tak jako i u minulých poselství, i tohle se na mě začalo projevovat už v průběhu právě uplynulého víkendu. To už snad není možné!:) Takže zvednout oči ke hvězdám, pomodlit se s láskou k andělům a věřit, věřit ze všech sil, že se mraky přeženou. Máte to podobně?:) Podělte se:)

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *