Poselství andělů – 4. týden 2016

Je tu už čtvrtý týden roku, který jako by sotva začal – aspoň mě to tak přijde:) A je tu pro vás další poselství andělů z kalendáře, o němž díky čtenářkám vím, že je od autorky Jitky Sani. Zatím mi všechna andělská poselství vycházejí, že tomu skoro nemůžu uvěřit. Záměrně si nečtu, co je v kalendáři napsáno dál, abych byla překvapená a už zase se mi stalo, že jsem v pondělí otočila list a bylo to přesně to, co se mi už od víkendu honilo hlavou nebo se mi dělo v životě. V týdnu od 25. do 31.ledna 2016 k nám mluví Natanael, celé poselství najdete pod perexem.

Jako bych o víkendu nebyla celá přešlá a nebála se, že nejsem dostatečně oceněná. Opět hřebíček na hlavičku:) Hodně mě taky potěšilo, že tohle říká zrovna anděl, který se představil jako Natanael, protože jméno mého osobního anděla je Nath(an)iel a tak mě to o to víc zahřálo u srdce.
A jak se líbí poselství vám? Cítíte to podobně?

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

4 thoughts on “Poselství andělů – 4. týden 2016

  1. Krásné! Zrovna dneska mě pochválili a já ostatní taky. Člověk by měl dávat a bude i přijímat :-)

  2. To je trochu strašidelné. Pamatuji si, že dávno předávno, když jsem se ptala na jméno svého anděla, tak jsem právě slyšela Nataniel :-O

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *