Poselství andělů – 3.týden 2016

Dostala jsem k Vánocům úžasný kalendář s názvem Andělé na každý den roku 2016. No, já ho vlastně tak úplně nedostala, nadělila jsem si ho sama, když jsem ho viděla v obchodě, nemohla jsem prostě odolat:) A koupě rozhodně nelituji, ráda bych napsala i jméno autorky tohoto krásného kalendáře, jenomže je tam pouze ve formě podpisu a nedaří se mi ho přečíst. Hned na začátku je povídání o Poslech světla, které jako by mi vyšlo z pod rukou a mě bylo hned jasné, že tenhle kalendář bude pro mě to pravé:) A co je na něm nejlepší krom příjemných barevných obrázků s anděly, jsou právě ona poselství na každý týden – která jsem se rozhodla všem, jež kalendář nevlastní zprostředkovat. Poselství na třetí týden roku 2016, tedy od 18. do 24.ledna, najdete v celém článku.

Tak co říkáte na výzvu na tento týden? na mě to dneska došlo na facebooku, kde se lidi v podstatě snad jenom hádají a vnucují si svoje pravdy. Takže jdu raději plánovat ten osobní vývoj:) A co vy?:)
PS: Pokud si kalendář chcete pořídit, ráda bych vás odkázala na prodejce, ale já ho koupila v prosinci v hypermarketu Albert, takže nevím, zda pochodíte jinde;) Klidně dejte vědět do komentářů, je teprve začátek roku a snad někde ještě bude k mání pro ty, které jsem navnadila;)

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

3 thoughts on “Poselství andělů – 3.týden 2016

  1. Jé, já si ten kalendář koupila před dvěma lety a strašně se mi líbil.

  2. Taky ho mám. Kalendář od této autorky jsem si též nadělila už třetím rokem po sobě. Autorkou je Jitka Sani a koupit se dá i v knihkupectví a některých papírnictvích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *