Poselství andělů – 10.týden 2016

Pomaličku se blíží jaro, ačkoli venku to tak pořád úplně nevypadá. Ale u nás v Brně je sice chladno, ale už týden vydatně prší, tráva se začíná po zimě zase zelenat a různě už vykukují bělavé květy prvních sněženek. Tohle období roku nemám moc ráda, protože zima ještě neřekla své poslední slovo a jaro pořád nikde – je to takové hluché místo mezi zimou a jarem, ani to, ani to a po dlouhém období šera a chladu už mi to začíná trošku lézt na mozek:) I proto mě andělské poselství na desátý týden tohoto roku zahřálo u srdce, přesně taková slova jsem potřebovala slyšet/číst.
V týdnu od 7. do 13.března 2016 nám podle kalendáře Jitky Sani Andělé na každý den radí Chamuel a vzývá lásku a štěstí.

Tak snad se týden vydaří:) Zrovna milé a vstřícné chování je pro mě vítaným protikladem chladného březnového deště a vleklého šíravého počasí bez špetky slunečních paprsků. Co vy na to?:)

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Poselství andělů – 10.týden 2016

  1. Ti my zachránili život když jsem se předávkovala práškama s vodkou a krabičákem…Poprosil je o to on…moje láska, ale ten je už mrtev..přivedli mne k životu…setkala jsem se s nimi osobně….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *