psychické příčiny nemocí

Pohlazení po duši se Zelenou písní (26.7.2019)

Před pár dny se ke mě dostala řetězová meditace od Deepaka Chopry na téma Hojnost v životě. Možná jste o ní už také zaslechli nebo jste se sami do výzvy přidali. Nefunguje jako klasické internetové motivační výzvy – není žádná registrace, po které vám chodí maily s úkoly nebo nahrávkami. Výzva se předává mezi lidmi, každý dostane v průběhu za úkol vytvořit kolem sebe skupinku lidí, kterým pak předává úkoly a meditační cvičení.

Výzvu jsem zkusila, ale upřímně mi úplně nesedla. Nemám problém s angličtinou, i některé úkoly se mi celkem líbí, ale nějak cítím, že to není to pravé ořechové. I tak pro mě ale byl tento program neuvěřitelně užitečný a objevný, neboť mi pravidelné meditování zachutnalo a rozhodla jsem se v něm pokračovat i bez Deepaka. Našla jsem si písničku, která trvá tak akorát dlouho a jedna z prvních věcí, které ráno udělám, je zklidnění dechu, zaměření se do svého středu, na svoje pánevní dno a několik minut jen jsem a dýchám. Nic světoborného, ani objevného, já vím. Ale je pro mě hrozně důležité, že si takto tvořím návyk. Nechci už meditovat jen nárazově, když si zrovna vzpomenu. Zatím držím týden a moc si tu krátkou chvilku pro sebe užívám. TAk vám posílám jako pohlazení po duši tuhle malou meditační inspiraci a také písničku, která mne u ní provází. S láskou Lúmenn

 

Píseň se jmenuje Green – Zelená :)

Mohlo by vás ještě zajímat:

Jak začít meditovat?
Dechová cvičení
Jak podpořit své duchovní schopnosti?

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 komentář u „Pohlazení po duši se Zelenou písní (26.7.2019)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *