komfortní zóna

Pohlazení po duši (se stromy) – 20.září 2018

Už dlouho jsem nepřidala žádné pohlazení po duši, tak se to v následujících týdnech pokusím vynahradit. Už se mi nahromadila spousta materiálu na tyto hladivé, konejšivé, radostné články. Dnes jsem ze svého archivu, co hladí duši, vybrala překrásné fotografie stromů. Příroda, ať už přímo nebo alespoň prostřednictvím objektivu fotooaparátu, má ty nejmocnější léčivé účinky na naši psychiku. Proto se snažím se přírodou neustále obklopovat. A místo zpráv o politice a válkách raději na sociálních sítích sleduji galerie stromů. Z jedné takové skupiny pocházejí i následující fotky. Snad vám vykouzlí úsměv na tváři  a teplo u srdce :)

 

Pohlazení po duši se stromy

Více pozitivních podnětů najdete v celé rubrice Pohlazení po duši.

 

 

 

 

 

 

 

Mohlo by vás zajímat:

Magie stromů – Jak komunikovat se stromy?
Každodenní duchovno – Dotek přírody
Jak vidět
víly?

Fotky v článku pocházejí z FB skupiny Ancient Sacred Trees of Britain.

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 komentáře u „Pohlazení po duši (se stromy) – 20.září 2018

 1. Líbí se mi, že Lumennka rozšířila sortiment svých uměleckých děl a vytvořila si hezkou strukturu v eshopu. Je tam velmi dobrá funkce těch souvisejících produktů, ta se mi líbí. Dá se v tom celkem snadno listovat ( možná trochu ještě zvětšit šipky na listování) a má to inteligentní třídění, to se musí uznat.

  Příroda krásná. Měli bychom víc chodit mezi ty stromy. A vlastně bude sezóna procházek v parcích. Teď všechno, co našlo čas, se válelo u vody, kdy mohlo a teď je správná chvíle objevit lesy v kopcích, kde má slunce stále velkou moc, kde zapadá úhlem déle za stromy.
  A objevte horské prameny, termály, vřídla a fontány.
  A věnujte se tomu pohlazení pořádně a zlehýnka. A to by se někteří divili, jak je důležité cvičit pohyb rukama, aby to pohlazení bylo opravdu jako pofoukání bebínka vánkem a ne kartáč na boty.
  Tady paní v první fázi hladí vzduch při tanci ve Flamenco: https://www.youtube.com/watch?v=trOi33G8YUQ
  V další fázi – životní partneři, až se naučí hladit vzduch při tanci , můžou pokročile hladit konturu jeden druhého v rychlosti přitanci, aniž by se dotkli jeden druhého. Tím se naučíte vnímat jeden druhého v pohybu.

 2. Nezapomeňte na podzim nějaký krémeček kolem očiček a pusy, eventuelně čelíčko. Větřík se někdy honí z jihu a ze severku, jako dvě koťata na zahradě večer. Musíme se stále držet, abychmo tu přírodu ozdravovali a tím i okrášlovali na sobě. Ženy budou mít hezčí muže a muži zkrášlené ženy. Jdem na to, ne.. Zdravé doplňky. A chráněné, odolné dětičky před větříkem.

  Někteří tu péči nevzdají, ani když něco pořádného neseženou: https://www.youtube.com/watch?v=oiG7DZaxq6Y

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *