pohlazení po duši

Pohlazení po duši s padajícími hvězdami (5.11.2019)

Už roky je pro mě listopad nějaký náročný. V tomhle měsíci na mě nejvíce padají chmury – ani vlastně nevím, čím to je. Podzimním počasím? Bzrkým smrákáním? Chladnou ranní mlhou? Tak nebo tak vítám každé pohlazení po duši, které se naskytne s otevřenou náručí. A ani nevím jak, vzpomněla jsem si na písničku, kterou jsem kdysi velice milovala, ale celé roky jsem ji už neslyšela. Písničku o padajících hvězdách a dlouhé noci, po které přichází svítání. Písničku o naději a lásce. Tak vám ji přináším. Vám všem, co potřebujete slyšet, že každá noc jednou končí a i když se to nezdá, nakonec přeci jen vyjde slunce. S láskou Lúmenn

A pro ty z vás, kteří vládnou angličtinou, ještě silný a krásný text:

Once, as my heart remembers,
All the stars were fallen embers.
Once, when night seemed forever
I was with you.
Once, in the care of morning
In the air was all belonging.
Once, when that day was dawning
I was with you.
How far we are from morning,
How far we are
And the stars shining through the darkness,
Falling in the air.
Once, as the night was leaving
Into us our dreams were weaving.
Once, all dreams were worth keeping.
I was with you.
Once, when our hearts were singing,
I was with you.

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “Pohlazení po duši s padajícími hvězdami (5.11.2019)

  1. Jo, padá hvězda, a něco si můžeš přát.
    Tak já si přeju, aby všechny lži, které sypou lháři se proměnily, jako v prach, a stejně tak, aby se vypařily. Aby ti, kdo lžou o druhých s laskavým úsměvem zmizeli z plakátů a billboardů, a ne že bych jim to přál, ale i ta síť ať jim klidně zamrzne, tomu nechme volný průběh, vždyť i tak vesmír zasahuje někdy vyšší mocí, aniž by někdo chtěl, třeba je to i zachrání a budou mít čas objevit lásku. Ti kdo najdou cestu z pokrytectví k upřímnosti a lásce, budou zachráněni.
    Jdi za světlem a tím se nech vést. A poznej světlo od odlesků těch klenotů, které tě nezavedou nikam. Světlo, které nezhasíná a jehož část si neseš ve svém srdci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *