Pohlazení po duši (s kapkami) – 11.června 2017

Příroda je pro mě nejkrásnějším uměleckým dílem ze všech. Když se ale spojí krása přírody s šikovností lidských rukou v tom, ji zachytit, vznikají úžasné věci. Vždycky, když si říkám, že třeba na takovém focení přece nic není, vyrazí mi dech nějaká fotografie, která dokazuje, že i focení je umělecká disciplína a že záleží na úhlu, světle, okamžiku a dalším bambilionu drobných detailů, aby vznikly ty nejúžasnější záběry.
Nedávno jsem narazila na překrásné fotografie zachycující na první pohled něco velmi obyčejného – kapky vody. Jenomže při bližším pohledu zjistíme, že v každé kapičce vody se skrývá celý další svět, odražený, převrácený a poetický. Pojďte se nechat hladit po duši krásou, kterou nám přinášejí fyzikální zákony a šikovný fotograf.

Mlha přede mnou, mlha za mnou a kapičky vody na větvích.
V každé kapce se ale ukrývá celý malý svět…
pomíjivý a prchavý svět, dokud tíha vody nestáhne kapku k zemi,
kde se roztříští na milion malých střípků,
na milion dalších malých světů.

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “Pohlazení po duši (s kapkami) – 11.června 2017

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *