Pohlazení po duši (s hurdy gurdy) – 18.června 2017

Donedávna jsem měla slova „hurdy gurdy“ spojená jen se slavným vyzváněním na Nokii 3310. To jsem ale ještě neznala vlogerku Patty Gurdy, která na tento zvláštní strunný nástroj hraje – a je to paráda. Z jejího bohatého playlistu a spousty zajímavých videí (viz její kanál na youtube) mě zatíám nejvíc za srdce chytla písnička s názvem „Gurdy’s Green“, která je doprovázená i moc pěkným videem z přírody. Písnička je příjemně hopkavá a pohodová a zaručuji, že si ji po jejím poslechu budete hmkat:) Pokud chcete zvednout náladu a nechat se neobvyklým hudebním zážitkem pohladit po duši, tady ji máte:))

Patty Gurdy – Gurdy’s Green

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

4 thoughts on “Pohlazení po duši (s hurdy gurdy) – 18.června 2017

  1. Písnička parádní a je zajímavé, že se o hru na niněru (ang. Hurdy gurdy) zajímají i mladí lidé, protože největší zájem o ni byl 10. a 17. století. :D

  2. [1]: že se hurdy gurdy řekně česky niněra jsem taky zjistila teprve nedávno. Každopádně zájem o středověkou kulturu je dneska velký právě mezi mladýma, tak to asi bude tím:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *