pohlazení po duši s ganéšou

Pohlazení po duši s Ganéšou – 17.ledna 2019

Koukám, koukám, že už tu dlouho nebylo pohlazení po duši. Pokud vám tento typ článků nic neříká – vysvětlím. Již před deseti lety, kdy tento blog vznikl, jsem se rozhodla vydávat články, které budou úplně jiné, než to, čeho je plný internet. Násilí, drby, pomluvy, názorové přestřelky. Toho je všude plno, zahlcuje nám to mysl negativními představami a vyvolává to jen nechuť a smutek.

Takže jsem začala tvořit příspěvky, jejichž hlavním účelem je pohladit duši. Krásné fotky, citáty, písně, příběhy… Za ta léta se jich tu nashromáždilo více než sto. A sbírka se stále rozrůstá. Pokud někdy budete chtít načerpat místo neustálých hádek v diskuzích pozitivní energii, je tu pro vás celá rubrika Pohlazení po duši – vybírejte, na co budete mít chuť :)

A co mám pro vás dneska?

Pohlazení po duši s Ganéšou

Ganéša je indický bůh moudrosti. Je zobrazován se sloní hlavou a milým, moudrým úsměvem. Učí nás překonávat překážky, dosahovat svých cílů a začínat nové projekty. Také je mistrem duchovního rozvoje a meditací.

Více se dozvíte v článku Ganéša v rubrice Bohové, mocnosti, mistři.

A právě Ganéšovy mantry ke mě nedávno připutovaly přes náhodné přehrávání na Youtube a poslední dobou je poslouchám hodně často. Příjemně uklidňují a mám z nich velmi příjemný pocit. A tak je s láskou posílám dál, ať mohou potěšit i vás :)

 

Mantra bohatství a úspěchu. Text mantry zní: OM GAM GANAPATAE NAMAHA SHARANAM GANESHA a znamená vzdávání úcty Ganéšovi a prosbu o jeho ochranu a vedení.

 

Mantra odstranění překážek.
Jai Ganesh Jai Ganesh Jai Ganesh Pahimam
Jai Ganesh Jai Ganesh Jai Ganesh Rakshmam
v překladu klaním se Ganéšovi, který odstraňuje překážky,
který mne ochrání před negativitou.

 

Mantra na harmonizaci aneb tříhodinová pohodička s Ganéšou :)
Moc příjemná hudba pro podkres při práci nebo kreslení.

Zajímá vás, co jsou to ty mantry? Dozvíte se v článku
Mantry a jak s nimi pracovat

A komu Ganéši nestačilo, může si ho pořídit domů
-třeba jako ochránce vonných tyčinek v mém eshopu Angelum Lucis

Snad váš sloní bůh moudrosti příjemně pohladil po duši :) Brzy zase čekejte nový podobně hladivý článek. S láskou Lúmenn

 

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

5 thoughts on “Pohlazení po duši s Ganéšou – 17.ledna 2019

 1. V některých rodinách mi vyprávěli, že mají sloníka, jako symbol lásky partnerů , kde jsou na sebe partneři hodní. Není asi divu, protože, když se dívám na nějaký film o přírodě, tak to roztomilé slůňátko , jak si hraje s rodiči, to je učiněný zážitek pro celou rodinu. Relaxovat a dívat se na takovou sloní rodinku, jak si hrají. Nebo jak si jen tak vykračují a pohrávají s keříky okolo.

 2. Ādi Shakti Ty jsi… prapůvodní síla Boha Všemohoucího
  Nejvyšší síla Parā-shakti
  Královna Sahasráry Sahasrāra swāminī
  Královna všech čaker Sarva chakra swāminī
  Královna stvoření, Stvořitelka Brahmānda swāminī
  Ta, jejíž syn Šrí Ganéša přebývá Sarva-chakra putra-Ganesha sthitā
  ve všech čakrách

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *