two steps from hell

Pohlazení po duši (s epickou hudbou) – 12.září 2017

Hudba. Život bez ní si nedovedu představit. Povznáší mě na duchu, když je mi smutno. Hladí mě po duši, když si chci odpočinout. Drnká na ty nejskrytější strunky v mém nitru. Na ty smutné, veselé, zamilované i zamyšlené. Inspiruje a je mi přítelem. Kolikrát mi stačí poslechnout si několik oblíbených skladeb, abych se rázem cítila plná energie.

Jedny z nejvýraznějších hudebních zážitků mi poskytuje uskupení Two Steps From Hell, které tvoří překrásnou hudbu, kterou můžete slyšet ve spoustě hollywoodských snímků. Výběr těch nejlepších písniček tohoto hudebního tělesa je dnešním pohlazením po duši.

 

Pohlazení po duši 12.září 2017 – Two Steps from Hell

Mám ráda různé výběry na youtube, díky nimž si mohu poslechnout to nejlepší a nejzajímavější bez nutnosti neustále překlikávat mezi skladbami. Tak mi hudba může dělat společnost při práci i odpočinku. A poslední úžasný výběr, na nějž jsem narazila, je právě TOP 10 od Two Steps From Hell podle uživatele Mucis Playlist Central. Ať se líbí:)

Mohlo by se vám líbit: Pohlazení po duši (Two Steps from Hell – Archangel)

 

 

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “Pohlazení po duši (s epickou hudbou) – 12.září 2017

 1. Jo, typická scénická hudba. Taky jsem občas, když byl čas, skládal scénickou.
  Člověk občas neví, co by dělal první a jak situace vyžaduje.
  Jde o nejrůznější vyjádření emocí, prostředí, atmosféry, umisťuje člověka do děje, jako by v něm přímo stál. Vlévá do člověka energii, masíruje celou duši a všechny partikly a buňky těla postupně, podle toho na kterou strunu právě hraje.
  Ke scénické hudbě vždy má pasovat trojrozměrný obraz, panorama, nebo detail, pohyb obrazu a postav. Kino se stává vícerozměrným zážitkem. Pomáhají i totemová zvířata, symboly. Například letící pták, který je na každém stage plynule a co by hned.

  Scénická hudba bývá za využité všech hudebních nástrojů a prostorových efektů, a často i zvukových ruchů. Je pleteným svetrem mnoha vrstev a vzorů, které nastupují, jako přívaly vln a vlévají krev do každé žíly člověka.
  Drobné záchvěvy bioelektronických rezonancí kolují v nervových pletencích.
  Umožní cestovat nad prostor a čas, volné mysli a celé živé duši.
  Hudbu vnímáme celou svou lidskou bytostí a přenáší nás do světa snů a z něj do lepší reality, tak, jak se nám podaří těmi spojnicemi světů procházet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *