pohlazení po duši shireen

Pohlazení po duši (se Shireen) – 2.listopadu 2017

Je kolem dušiček, tak se povezeme na trochu temnější vlně, co říkáte? Přeci jen, i stíny a temnota patří k životu a kdykoli rozsvítíte světlo, stvoříte spolu s ním i stín. Ten je ale třeba poznat, pochopit a integrovat, ne se tvářit, že není. Ale o tom dnes psát nechci, snad někdy příště:) Dnes vám chci představit trochu jiné pohlazení po duši, než byla ta poslední. Většinou vybírám jemnou, pomalou, relaxační hudbu, ale dnes jsem narazila na velice energickou skladbu, která úplně nutí nohy do tance a rozechvívá archetypální, prastaré tóny v naší duši. Navrací ke kořenům, k první čakře, k naší přírodní podstatě. A tahle moje část právě poslední dobou, kolem Samhainu, ožívá a hlásí se o slovo, takže mi písnička Umai od holandské kapely Shireen vyloženě sedla do noty:)

 

Pohlazení po duši – 2.listopadu 2017

Kapela sama sebe řadí do dost originálního žánru witchpop a klip k písničce je laděný do post apo stylu, jako by nějaký lesní kmen šel do boje s po zuby ozbrojenými moderními vojáky. Každopádně energie té hudby je skutečně velmi silná. A moje duše, minimálně ta její na pohanské předky a Matku přírodu napojená část, se cítí opravdu pohlazena:) A co ta vaše?

 

Shireen – Umai

 

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

3 thoughts on “Pohlazení po duši (se Shireen) – 2.listopadu 2017

  1. Já ti to musím napsat :D ta písnička je úplně úžasná, jsem na ní teď „závislá“ :D pouštím si jí na motivaci :D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *