osi and the jupiter

Pohlazení po duši (se severskou hudbou) – 18.října 2017

Hudba je prostě mocná čarodějka – povznáší, uklidňuje, přináší do duše klid a do srdce radost. A některá hudba člověka naladí příjemněji, než jiná. Nedávno jsem na youtube narazila na uskupení Osi and the Jupiter, které ač z USA, tvoří nádhernou náladovou hudbu inspirovanou skandinávským folklórem. Jejich album Uthuling Hill, na jehož obalu se skví krásná runová kombinace, mě už pár dní doprovází při kreslení nebo psaní. Hudba je ale velmi klidná. Příjemně plyne a hodí se náramně i k meditaci nebo duchovním cvičením. A samozřejmě (jinak by nebyla v této rubrice) nádherně hladí po duši:) Tak se zaposlouchejte do tónů lidových nástrojů a nechte v duši znít runy a okuste všemi smysly moc dávných pohanských bohů.

 

Pohlazení po duši – Osi and the Jupiter

 

 

Mohlo by vás zajímat: Runová kouzla

 

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Pohlazení po duši (se severskou hudbou) – 18.října 2017

  1. To by člověk nevěřil, kolik je runových symbolů a jak jsou využívané všemy možnými názorovými směry v historii. Hudbu poslouchám sice na něžnějších akordech a efektech, ale velice zajímavé obsahově i nástrojově.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *