meditační hudba

Pohlazení po duši (s meditační hudbou) – 25.ledna 2018

První měsíc roku 2018 už pomalu končí a na blogu se ještě neobjevilo pohlazení po duši. Tak to pojďme napravit:) V posledních týdnech jsem si při tvoření i při práci navykla poslouchat dlouhé sekvence meditačních písní a velmi příjemně mě tato hudba překvapuje. Youtube je podobných skladeb plné a je tedy z čeho vybírat. Velmi vhodná hudba je to k meditacím, ke cvičení nebo jako podkres k práci. Vlastně ji skoro nevnímáte, ale i tak na vás příjemně a harmonicky působí. Ty nejlepší, po duši hladící skladby, najdete v tomto článku. Tak ať se líbí :)

 

Meditační hudba – pohlazení po duši pro dnešní den

 

Probuzení bohyně – pro všechny ženy, které chtějí uctít Bohyni krásnou hudbou. Krásný relax s jemnými ženskými energiemi.

 

Nějak nevěřím na „božskou frekvenci“ a v reprácích počítače stejně nemáte moc šanci jakékoli ladění poznat, ale hudba je to krásná. Nevtíravá, s citelně vysokými vibracemi, hladivá, něžná.

 

Léčení ženských energií. Opět do jinového nádechu laděná hudba, velice jemná a něžná. Krásně by se u ní usínalo:)

 

Meditace Měsíčního šamana. Velice silně duchovní meditační hudba. Skoro vás katapultuje do jiného světa. Na hlubokou intenzivní meditaci jako stvořená.

 

Mohlo by vás zajímat: Začínáme meditovat

 

No, to máme hned několik hodin krásné hudby, tak věřím, že duše jsou pohlazené až až:) Krásný den, přátelé:) S láskou Lúmenn

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 komentáře u „Pohlazení po duši (s meditační hudbou) – 25.ledna 2018

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *