pohlazení s liškami

Pohlazení po duši (s liškami) – 13.prosince 2017

Je čas na další pohlazení po duši. Po dlouhé době jsem si řekla, že hudby bylo na chvíli dost a nechejme se tentokráte pohladit obrázkem. I pouhá fotografie někdy dokáže člověka pořádně chytit za srdce. Tu dojmout k slzám, tu vykouzlit láskyplný úsměv. Mě osobně nejvíc chytají za srdce nádherné přírodní scenérie: fotky stromů, lesů, krásných přírodních zákoutí  – a také samozřejmě zvířat. Jedním z mých nejoblíbenějších zvířat je liška. Krásná zrzavá šelmička s huňatým ocáskem a potměšilým pohledem. A právě naprosto nádherné liščí dovádění, které potěší všechny milovníky divokých zvířat, je dnešním pohlazením po duši… :)

 

lišky

Kéž dnes prožijete nádherný den <3

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “Pohlazení po duši (s liškami) – 13.prosince 2017

  1. Nádherná kompozice “ sousoší“ hned si tam všímám té geometrie, jak barevně a líniemi spolu ladí. Kam směřují ouška, kam nosánky. Jak krčí očička. Jak naznačují kroky. Co říkají ohonem, jak reaguje jejich srst ve vánku a emoci. Výraz spokojenosti v přírodě..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *