Pití křišťálové vody

V rubrice každodenní duchovno najdete krátké návody na činnosti, které je možné provádět každý den i v napjatém rozvrhu a udržet si tak kontakt se svým Vyšším Já i psychickou pohodu.
Že pití vody je léčivé a blahodárné pro tělo i duši, je známý fakt – více o tom koneckonců píšu i v rubrice Léčivá moc vody. Můžete si ale každodenní pitný režim obohatit o duchovní rozměr. Průměrný Evropan prý denně vyloučí močí a potem zhruba 2,4 litru vody a stejné množství by tedy měl i přijmout. Značné množství vody je v potravě, ale podle nejrůznějších výzkumů si s takovou vodou naše tělo neumí dokonale poradit a zbytečně velké procento jí vyloučí. Nejlepším lékem proti dehydrataci, jež se pomalu stává civilizační chorobou, je prostě pít čistou vodu. A nebo…

…nebo do té čisté vody můžete jednoduše přidat křišťál. Zdá se to neuvěřitelné, ale mám to vyzkoušené sama na sobě. Pár úlomků surového křišťálu nebo celý kámen dokáže svou průzračnou zemskou energií nadělat divy. Tento kámen má ochranné a detoxikační účinky a také podporuje činnost korunní čakry.
Postavte si džbánek s vodou na pracovní stůl a vložte do něj pod ledovou vodou pečlivě omytý křišťál. A tuto vodu popíjejte celý den, průběžně si dolévejte. Je dobré do sebe dostat alespoň litr, nejlépe ale dva. Všimněte si, že když máte vodu nadosah, vaše tělo si o napití říká mnohem častěji. A pozorujte také, jak se chuť vody přidáním křišťálu lehounce změní do sladka – minimálně já to pozoruji. Také se po pití této vody cítím svěžejší a víc plná energie, než bez křišťálu.
Voda z kohoutku skoro nic nestojí a její pití je velmi dobré – a pokud máte pocit, že ve vašem městě nechutná moc dobře (což třeba u nás v Brně nechutná), můžete si pořídit různé filtrační legrácky, které se vyplatí více, než kupovat předraženou balenou vodu pochybné kvality. A křišťál si můžete pořídit za pár korun třeba na mém e-shopu.
Vodě zdar!:)

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

4 thoughts on “Pití křišťálové vody

  1. Joo, křišťálová voda je fajn, a opravdu je trochu víc do sladka, stejně jako když pod sklenici dáš nakreslenej/vytisknutej květ života ^^ A dá se kouzlit i s jinou krystalovou vodou, třeba ametyst je hodně fajn. Jen se nesmí dělat krystalová voda z kamenů, které se v té vodě rozpouštějí (taková otrava mědí z malachitu není moc příjemná) :D

  2. Ano, také piji tuto vodu, rozhodně chutná velmi dobře. V jednom džbánku mám krystaly a vedle ve sklenici ještě vodu s šungitem, ten je také čistící a harmonizující a voda je z něj sametově hebká :-)

  3. Já ji neochucuji, připadá mi velmi chutná sama o sobě :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *