Pár slov o vibracích

Podle fyziky se vše skládá z atomů a ty se skládají z ještě menších a menších částeček, až nakonec dojdeme k základní substanci, kterou jsou superstruny. Všechno ve Vesmíru (hmota i energie) je tedy ve svém základu složeno ze stejného druhu částic a rozdíl je jen v jejich uskupení a rychlosti a způsobu jejich pohybu – zjednodušeně řečeno všechno má stejnou podstatu, jen to vibruje na různých úrovních.
A tady už opustíme fyziku a podíváme se do duchovních nauk, podle nichž se člověk skládá z materiálního (na velmi nízké a hutné úrovni vibrujícího) těla a z duše, která rezonuje podstatně výše. Tělo a duše jsou dvě odlišné substance, ale jsou velmi úzce propojené – rozpojení můžeme pozorovat k okamžicích klinické smrti nebo při astrálním cestování.
Bohužel většina lidí přizpůsobila vibrace své duše materiální úrovni a není schopna je od sebe rozeznat. Tělo i duše se stává jedním celkem a tužby vyšších vibrací jsou utlumeny v zárodku.
Když ale zaměříme svou pozornost na duchovní hodnoty (ať už je to umění, estetika, práce s jemnohmotnými bytostmi, astrální cestování, duchovní léčení apod.), vibrace duše se začnou odpoutávat od materiálna a naše schopnosti začnou růst.
Nedá se říct, že mít nízké vibrace znamená být špatným člověkem. Pouze se tím „materialisté“ ochuzují o velkou část prožitků. Ony vlastně vůbec neexistují žádné dobré nebo špatné vibrace – jsou jen ty nízké a vysoké, popřípadě destruktivní a konstruktivní. Ani jedny nejsou špatné a oboje jsou pro naše životy stejně potřebné (více třeba tady).
Pokud jste se ale rozhodli následovat cestu Světla, věnovat se léčení a uzdravování nebo jen pečovat o své duchovní Já, pak je ve vašem vlastním zájmu své vibrace zvyšovat a uvádět je do souladu s nejvyššími vibracemi, které má Vesmír a tudíž i Láska. Čím vyšší budou vaše vibrace, tím snáze se spojíte s anděly a vílami, protože jak jistě víte – podobné přitahuje podobné. Budou-li vaše vibrace nízké, budou vás obklopovat materialističtí lidé a vše práce Posla světla tak bude mnohem náročnější – být terčem poznámek, vtipů či dokonce nadávek vám totiž asi příliš nepomůže. Naopak čím vyšší vaše vibrace budou, tím snáze na své cestě životem budete potkávat duchovně založené lidi, kteří vám pomohou, podpoří vás a poradí vám ve vaší další cestě.
Možná se to zdá složité, ale vlastně na tom nic není – základ je jednoduchý, přestat pořád přemýšlet slově „mít“ a zaměřit se na krásné „být“. Zkuste pro začátek pěší výlety do přírody, kde nachytáte tu nejjemnější energii stromů, květin a lesních bytostí. Poslouchejte hodně příjemné hudby, čtěte knihy, meditujte (nejlépe na klidném místě v přírodě) a pěstujte svoji tvořivost a intuici. Než si koupíte nějakou věc, položte si otázku, jak moc ji potřebujete. Nepočítejte každou korunu v peněžence a snažte se své materiální problémy odevzdat do rukou Vesmíru. Za každý dar (za úsměv, pozdrav, radu, příjemné povídání, nejen za materiální dary) srdečně poděkujte a sami rozdávejte darů, co nejvíce. Vyházejte staré věci z bytu a dejte je charitě, vzdejte se všeho, co nepotřebujete.
To je jen několik rad, jak oprostit svou duši od materiálních pout. Sami jistě přijdete na další způsoby, jak pustit svou nádhernou, zářící, vysoce vibrující duši z materiálního vězení a po pár týdnech ucítíte větší a větší lehkost – meditace budou snadnější, komunikace s andílky se bude dařit lépe a lidé, kteří vstoupí do vašeho života budou přesně na té vlně, na jaké si přejete.
Není to těžké, je to vlastně úplně jednoduché:) A jak jednou na tuhle svobodnou a světlem prozářenou cestu vykročíte, už vás ani nenapadne vracet se do hlubin materiálního světa. Hodně příjemných zážitků a lehkosti v duši přeje Lúmennka:)

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

15 thoughts on “Pár slov o vibracích

  1. To je tak krásný blog moc se mi líbí, moc ti děkuji Lúmenn odpověděla jsi mi na honě mých otázek ohledně magie :-)

  2. Ahoj, tahle stránka mi opravdu hodně dává a jsem za ni opravdu ráda :).

  3. [2]: materialismus je lpění na hmotě, třeba shromažďování věcí, nakupování pořád nových a nových blbin a dávání tomu velkého významu. Pokud si ráda vyrábíš věci, je to naprosto v pohodě, materialisti by ale tvrdili, že jediná důležitá věc, je mít co nejvíc věcí a hmotných předmětů a že něco jako duše je nesmysl.

  4. 3….. DUšE Duch Tělo toto jest tento vesmír pro materialni lidstvo….

  5. Zní to celkem budhisticky. Nemám nic proti buddhistům, mám je ráda, ale osobně jsem wiccanka

  6. Zajímavé. Jednou jsem nad vibracemi přemýšlela, když jsem nemohla usnout, a uvědomila jsem si, jak to s tím duchem a tělem je, a za chvíli jsem spala jako zabitá :) Asi to působí i na spánek.

  7. Ahoj:) Tvůj blog na mne udělal opravdu dojem.!Jsem ráda, že ne všechny bytosti na onem světě, jsou pouze materialisté a ateisté.Moc děkuji za tyto opravdu zajímavé, poučné a nápadité články plné vyššího poznání.:)Budu nadále číst všechny tyto skvostné články a doufám, že v jejich psaní setrváš:)Děkuji.!!!

  8. Máš moc pěkný blog :) já jen myslím že většinu lidí to ani nenapadne, je to moc zajímavé—

  9. ALUE KAROLÍNA LOSKOTOVÁ JE VTĚLENÍM ĎÁBLA!!!!!

  10. Děkuji, znova mohu objevovat svět lásky a ještě více než dříve.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *