P.Neomillnerová: Magie kamenů

kameny
Magie kamenů
Autor: Petra Neomillnerová
Rok vydání: 2008
Nakladatelství: Triton
Počet stran: 152


O čem kniha je:
V knize nalezneme povídání o kamenech z pera samotné autorky – vypráví, co s kameny zažila, jako způsoby práce s nimi se jí nejvíce osvědčily a jakým způsobem se magii kamenů věnuje ona. Kromě toho tam ale nalezneme také informace o jednotlivých kamenech a přehledně popsané jejich vlastnosti ve vztahu k psychice, k magii, ale zejména k léčení.
V několika tabulkách jsou popsány atributy jednotlivých kamenů ve vztahu ke znamením zvěrokruhu, tarotu či kabale. A nechybí ani soupiska nejčastějších neduhů a kamenů, které na ně zabírají.
Z této knihy mimochodem najdete úryvky i na Poslu světla, v rubrice Magie kamenů.
Proč si knihu přečíst:
První část stojí za přečtení pro všechny, co s kameny začínají a chtějí se dozvědět „jak na to“, nasbírat nějaké tipy a triky zkušenějších a zjistit, co magie kamenů vlastně obnáší. Druhá část je zase výborným pomocníkem při vybírání vhodného kamene ke koupi, ale také se hodí, pokud už máte doma pěknou řádku kamínků a chcete vědět, jak konkrétně je využít. Knížečka je malá a skladná, takže ji můžete nosit bez problémů při sobě a vytáhnout vždy v pravý čas.

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

3 komentáře u „P.Neomillnerová: Magie kamenů

  1. Pokud je knížka napsaná podobným stylem jako články o magii v Pevnosti, začínám uvažovat o koupi. Když už ne kvůli kamínkům, tak aspoň kvůli spisovatelskému umu paní Neomillnerové. :-)

  2. Od Neomillnerové jsem četla Zaklínačku Lotu a jestli je stejně chytlavě psána i tato knížka, tak ji nevynechám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *