Ovlivňování reality aneb jak mi Vesmír dává najevo, co bych měla vědět

mandall
Určitě to znáte. Desítky návodů v desítkách knih – slavným Tajemstvím počínaje a hermetismem konče. I tady na Poslovi najdete spoustu článků na téma „tvoření své vlastní reality“ (například rubrika Hermetické principy, článek Vesmír a splněná přání a další).
Ve zkratce jde prostě o to, že na co myslíte, to k sobě voláte. Myslíte-li na krásný dům, šťastný vztah, láskyplnou rodinu a dobré výsledky v práci, pak se takové věci dostavují. Přitahujete je k sobě jako magnet a váš život je plný šťastných okamžiků. Máte-li ale v hlavě jen pochybnosti, strach, věty jako „tohle se mě nikdy nemůže podařit“, „tohle nezvládnu“, „jsem k ničemu“, opět vás Vesmír vyslechne a váš život bude jako z vámi vymyšleného hororu.
A já nedávno dostala pořádnou ťafku od vyšší moci, která mi jasně naznačila, že výše popsané řádky nejsou jen blábol pro důvěřivce, ale realita. Jen čtěte dále…

V neděli jsme jeli se sestrou vlakem do Brna a tu hoďku a půl cesty jsme vyplňovali povídáním.
Přišla řeč na to, že chceme sehnat nový byt a ideálně bychom já a můj přítel chtěli mít vlastní domeček. Ale hypotéku nechceme a milion na domek fakt po kapsách nenosíme. Řešili jsme tedy, jak se k penězům dostat a došli jsme se ségrou k názoru, že když budeme usilovně myslet na to, že dům už máme, Vesmír nám nějakou cestičku pomůže vyšlapat.
Einka (= sestra) byla pod čerstvým vlivem filmu Tajemství,
na který se nedávno dívala a tak vše viděla jasně a jednoduše. Film v ní vzbudil spoustu vůle a síly tohle zkoušet a zatím se jí dařilo. J8 už byla poněkud skeptičtější, na toto téma jsem četla bezpočet knih a vždy, když jsem se pokoušela takto ovlivňovat svůj život, nějakou dobu to v menších věcech fungovalo, ale jakmile jsem se přestala soustředit, problémy byly zpět. Nebo jsem sice byla plná pozitivního očekávání, ale místo kýženého výsledku přišel přesný opak a já byla zklamaná. Tak jsem sice s Eii souhlasila, ale v duchu jsem si říkala, že to tak lehký nebude a že milion nám Vesmír nepošle, že je to blbost.
Druhý den, v pondělí, jsem byla v práci a kolem poledne jsme vyrazili s mým tátou na oběd. Šli jsme po ulici směrem k restauraci a můj zrak na chvíli ulpěl na trávníku u chodníku. V tu chvíli jsem si všimla, že tam leží kniha. Jsem knihomol, knížky miluju a vidět nějakou pohozenou na vlhké zemi, když se ještě k tomu dává do deště, to jsem nemohla dopustit. Bezmyšlenkovitě jsem se pro chudáčka knížku zvedla a najednou jakoby mě zasáhl blesk.
Na obálce stálo „Ovlivňování reality“. Kniha o tom, jak ze svého života dostat to, co opravdu chceme, návod na to, jak si správně přát a jak své myšlenky korigovat, abychom dosáhli toho, čeho chceme.
Pochybnosti ze včerejška se rázem rozplynuly. Zírala jsem na tu knížku a v duchu jsem křičela „jooooo, to je ono, tohle jsem potřebovala, děkuju, DĚKUJU!“. Táta mi sice vynadal, že sbírám ze země bordel a bůhvíkdo to předtím držel v ruce, ale mě to bylo jedno. Moje utvrzení od Vesmíru bylo sice špinavé od bláta, ale bylo tam, přišlo ke mně a zcela jasně mě upozornilo na to, že Vesmír nás slyší a že naše myšlenky opravdu mají moc ovlivňovat realitu.
Děkuji za to, ještě jednou a z celého srdce.
A doufám, že někomu z vás, kdo ztrácí víru, ji tahle příhoda pomůže znovu najít, stejně jako pomohla mně:)
mandall

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

7 thoughts on “Ovlivňování reality aneb jak mi Vesmír dává najevo, co bych měla vědět

  1. Tak to je úžasný a moc Ti přeju,aby ten domeček přišel.Mně se kolikrát potvrdilo,že jakmile jsi na něco připravená,ať už jsou to duchovní vědomosti,práce apod.Vesmír už Ti nějakým způsobem pomůže.

  2. Ono je to celé hodně o trpělivosti, protože Vesmír si rád hraje a často plní přání v nejrůznějších formách, takže když očekáváš něco konkrétního, často to přehlédneš.

  3. :o) Tak tohle znám. Říkám tomu souvislosti (myslím, že se tomu také tak říká). Kolem každého člověka se dějí různé "náhody". Někteří jim věnují pozornost a někteří ne. A ti, kteří jim věnují pozornost a dokáží je rozšifrovat, je také dokáží využít. Zkusím ti poslat jednu souvislost. Koukni na tenhle můj článek :o) možná ti to pomůže … takový dobře uchovaný obrázek, občas dokáže zázraky :o)

  4. Jo a taky se omlouvám za to, že jsem tak ukecaná. Je to jedna z mých nepříjemných vlastností, stejně jako vbíhání ostatním do cesty.:D xD

  5. Lumen, tak to je supééérr!!!! Mě poslední měsíc vychází, přesně to co si přeju. Je to báječný pocit. A je to přesně to podobné, co jsi prožila ty. Například pronajímám byt, podnájemníci platí nájemné až k 25dni v měsíci. Jsem na mateřské…a jednoho večera začátkem měsíce si říkám…tak to už nikdy neudělam dát jim do smlouvy tak pozdní datum, to by byli frajeři, kdyby mi to dali dřív…hned druhý den mi podnájemník volal, že pro mě mají nájemné. V sobotu jedeme na výlet na nákupy do Prahy s maminou.. nemám moc peněz na útratu, a tak myslim na to, ajk mamce říct, že bych raději nikam nejela…a ona mi druhej den volá…"tak jsem to vymyslela, zajistila jsem odvoz, abychom ušetřili za benzín". Prostě perfekt!!! Má malá holčička měla před usínáním několikrát škytavku (je to vždycky na dlouho, a nebo to zachrání čajík), jenže ten jsem byla líná udělat, tak jsem si přála. "Zmiz ty jedna škytavko, ať můžeme spinkat", a ona přestala. Je to přesně o pozitivní energii, a vysílání ji kolem sebe. Ještě před rokem, dvěma jsem tomu nevěřila…ale díky hendikepu malé, návštěvy léčitele…kterej mi poradil…že  v podstatě je to všechno o mém myšlení..díky tomu jsem to dokázala, a jsem za to moc šťastná a vděčná. je to neskutečný zážitek. Ten dům chceme také, ale první uzdravíme naší malou cácorku :-) Máš moc hezky udělané stránky, těší mě že jsi ke všem a všemu otevřená a upřímná…úplně to tu z každého tvého vyprávění a zkušenosti číší. Děkuji za hezké počteníčko. Any

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *