Ohnivá znamení – Beran, Lev, Střelec

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

11 thoughts on “Ohnivá znamení – Beran, Lev, Střelec

  1. Lúmennko, kde zjistit, jaká znamení se k sobě nejvíce hodí? Třeba když býk má jako životního partnera kozoroha, apod. =o) ?

  2. číra pravda o všetkých znameniach ohna…ja som strelec a som presne takýto

  3. Tak trochu sedí, sem Střelect (netaktnost, tupost, užvaněnost… celá já ^^)   (možná u mě ještě hlava v oblacích, časté změny nálad a deprece, já sem možná kombinace víc znamení povahově…)

  4. narodil jsem se 23.11. čili jsem střelec.  Někteří lidé mi ale říkají, že jsem napůl se štírem či patřím spíše ke Štírovi. Myslel jsem že datum je rozhodující a ne znamení , které skončilo den před tímto datem. Rád bych věděl zda se mám počítat spíš ke Střelci , či nějak započítávat i Štíra. díky

  5. Ahoj, mám takový dotaz, jak by se dala posílit sebejisota lvů? Píšeš, že přecitlivělost by u nich měla být nejslabší, mě o někdy připadá spíš naopak. :-)

  6. [8]: zjisti si i ascendent :) někdy může mít větší vliv než samotné znamení :) A pomůže ti víc pochopit samu sebe

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *