Odpoutávání energetických vazeb III. – Velké odpoutání

Je to již nějaký čas, co jsem napsala dva články zabývající se energetickými vazbami mezi lidmi – pokud chcete správně porozumět i tomuto článku, rozhodně si je přečtěte.
Jedná se o „Co jsou energetické vazby?“ a „Odpoutání určitého člověka“. Nyní si povíme, jak naráz odpoutat všechny vazby, které na sobě máme.
Není třeba se bát, že když odpoutáme energetické vazby, odstřihneme se tím od všech lidí, které máme rádi. Energie je již pouhá myšlenka a stačí jediné pomyšlení na člověka a energetická vazba se obnovuje. Nestanete se tak osamělou tečkou ve Vesmíru, ale velice rychle se vám vazby začnou vracet.

Kde se vazby berou a proč je třeba se jich zbavovat vysvětluji v předcházejícím článku. Ve zkratce jde o to, že úplně s každým člověkem, se kterým přijdeme do styku (tedy k němu vyšleme nějakou myšlenku), navážeme energetické spojení, vazbu, která je o to silnější, čím více energie od nás k němu proudí. Čím silnější emoce, tím silnější vazba – a nezáleží na typu emoce, jen na její síle. I člověk, kterého nemáme rádi, ale intenzivně na něj myslíme, nás obírá o spoustu energie. Proto je čas od času třeba všechny vazby přetnout a ulevit svému energetickému systému. Jak na to?
Potřebujete klidné místo, kde vás nikdo nebude rušit. Vypněte telefon, uvolněte se. Nekřižte ruce ani nohy. Zavřete oči a nechejte volně myšlenky proudit, ale sami nemyslete na nic. Postupně dýchejte a vyvolejte si v hlavě obraz sami sebe. Dívejte se na sebe ze všech stran, jste obklopeni prázdnotou.
Postupně se z prázdnoty budou vynořovat zlatavé trubice. Pozorujte jejich tvary a jejich cíle. Uvidíte, že některé vycházejí z hlavy, jiné ze srdce, další z celého těla a končí u lidí, které znáte, některé dobře, jiné jen od vidění. Jsou jich desítky, stovky, možná i tisíce.
Pomalu odkloňte pozornost od jednotlivých vazeb a povolejte na pomoc anděly. Například v duchu či nahlas proneste větu: „Bytosti Světla, žádám vás o pomoc, pomozte mi zničit staré a nepotřebné energetické vazby a očistit mě.“
Vizualizujte si, jak vám andělé pomáhají vazby zpřetrhávat – vyberte si způsob jaký je vám nejbližší. Můžete vazby přetíbat mečem, trhat na kusy, odpojovat je jako hadičky, je to jen na vás. Odťaté vazby se samy rozplývají, po vyjmutí „hadiček“ z těla nezůstávají žádné stopy.
Začněte s vazbami, které jsou nejtenčí a pokračujte k těm nejsilnějším. Znovu opakuji – nebojte se, že byste tím člověka od sebe odřízli, vazba mezi blízkými se sama rychle obnoví, ale nebude už pro vás tolik vysilující a bude jakoby vyčištěná.
Jakmile dokončíte proces, proneste nahlas nebo v duchu nejlépe třikrát za sebou: „Odpouštím vám a propouštím vás, vy jste volní, já jsem volný.“
Poděkujte andělům za jejich pomoc a vložte jim do rukou zbytky přetrhaných vazeb a nechejte je, ať je přetaví ve světlo. Jste energeticky očištěni.

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Odpoutávání energetických vazeb III. – Velké odpoutání

  1. ALUE KAROLÍNA LOSKOTOVÁ JE VTĚLENÍM ĎÁBLA!!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *