Odpoutávání energetických vazeb II. – Odpoutání od určitého člověka

V minulém článku jsme mluvili o tom, co to vlastně ty energetické vazby jsou. Prosím, pozorně si ho přečtěte dříve, než se budete věnovat článku tomuto, protože jinak se nepochopíme.
Nyní chci popsat, jak se přebytečných energetických vazeb zbavíme. Proč bychom to měli udělat? Jak říká staré přísloví – stokrát nic umořilo osla. Takže ačkoli z našeho těla proudí jen malá část energie směrem k lidem v našem životě, dohromady to může tvoři 10%, ale klidně i více, z naší celkové energetické hladiny. Vůbec nejhorší myšlenky přináší vztahy nenaplněné, zklamané. POkud se s vámi někdo rozejde, věnujete mu lítostivé myšlenky, toužíte, aby to bylo jako dřív. A tímto toužením vysíláte neustále stejné přání, stokrát, tisíckrát denně a to je obrovské množství energie. Proto jsou lidé po rozchodech tak vyčerpaní a unavení. Po každém odcizení se a rozloučení se s člověkem, jenž byl součástí našeho života bychom měli odpoutat vazbu s ním. Jak na to se dozvíte v tomto článku.

Na začátku zmíním ještě článek, pojednávající o „Zapuzovacích „kouzlu“„, které pomůže ze života odehnat nežádoucí osobu a pak „Rituál Vesmírného odpuštění„, který pomáhá odpustit určitým lidem, co nám ublížili, a tím je nechat jít. Oboje je dobré udělat zároveň s odpoutáním energetické vazby.
Při odpoutávání energetické vazby se uklidněte a nějakým cvičením, na které jste zvyklí, uklidněte svoji mysl. Zhluboka dáchejte, zavřete oči, nekřižte končetiny. Uveďte svoji mysl do stavu absolutního klidu a prázdnoty, nekontrolujte myšlenky, neovládejte je, nechte je volně plynout.
Až se naprosto uklidníte, představte si člověka, na kterého chcete zapomenout, s nímž chcete přerušit svoji energetickou vazbu. Vizualizujte si jej zcela jasně a povšimněte si energetického tunelu, který vede směrem od něj k vám. Jak vypadá? Je široký, úzký, tlustý, tenký? Září světlem nebo je zakalený? Je čistý, špinavý, ostnaný, hladký? Pozorujte jej, pozorujte, jak se jím valí proud jasné energie. Jaký je proud? Kolik energie mezi vámi plyne?
Až si povšimnete všech detailů, požádejte Vesmír a Anděly, aby vás energetické vazby zbavili, plně ji odevzdejte do jejich rukou. Můžete pronést něco jako:
„Andělé, Bytosti Světla, odevzdávám vám do rukou tuto energetickou vazbu, kterou již nepotřebuji. Děkuji.“
 
Pak si vizualizujte, jak se energetická vazba odpoutává od vašeho těla a mizí. Můžete ji přestřihnout neviditelnými nůžkami, můžete ji přetnout světelným mečem a nebo ji jen odpojit, jako by byla na konci zakončená přísavkou, to záleží na vás. Při tom třikrát proneste:
„(Jméno dotyčného člověka) odpouštím ti a propouštím tě, nyní jsi volný, já jsem volný.“
Poděkujte mocnostem světla a pomalu si vydechněte a nadechněte se. Uvedomte si, jak jste hned o něco lehčí, jako by něco, co vás doteď tížilo, zmizelo. Energie přestala unikat. Je vám lépe. Pomalu otevřete oči.
V další části si přečtěte o tzv. Velkém odpoutání, tedy přetnutí všech energetických vazeb.

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

10 komentářů u „Odpoutávání energetických vazeb II. – Odpoutání od určitého člověka

 1. To zkusím v příštích dnech vyzkoušet. Samotnému mi vadí, že myslím na někoho, na koho myslet nechci :). Napadají mě k tomu takové vlastní sexy nápady, jako zamávání si na konečné sbohem a finální odchod :).

 2. Vizualizace nefunguje na toho člověka se musí úplňe zapomenout: zbavit se všech fotek památek na toho člověka a nemyslet na něj. Psala o tom i Alue ve článku o vesmírných zákonech.

 3. A čo tak transformovať svoje puto ku určitému človeku tak, aby nezraňovala myšlienka na neho ? Veď isto ste s týmto človekom prežili veľa dobrého,krásneho a hodnotného. To len tak chcete zahodiť ? Ako použité pantofle, ponožky ..Ojojo, doba je iná. Sme v treťom tisícročí, nezabudnite na to. Každý kto do Vášho života vošiel bol Vami pozvaný, yy ste si to naplánovali. Takže sa treba poďakovať, že ste mali možnosť s ním byť. Treba udržať priateľský vzťah.

 4. [7]: ne za každou cenu je třeba udržovat přátelství a ne vždycky je to možné nebo to druhá strana chce. Pak je třeba s odpuštěním a klidem nechat toho člověka odejít, jeho lekce již skončila – vždyť o tom je i tato série článků;)

 5. Ahoj dekuji peknou serii clanku 🙏
  Chci se zeptat na ty odkazy na Zapuzovaci kouzlo a Ritual…. – bohuzel po rozkliknuti se ukaze ze je to pry na jine strance ci co.
  Moc by mne to zajimalo.
  Treba to nejde otevrit jen mne, v tom pripade se omlouvam ze otravuju.. ale kdyztak na to koukni..
  Dekuji 🦊

 6. Lin: ahoj, hodně odkazů na tomhle blogu ještě nefunguje, protože jsem před asi půl rokem převáděla blog na vlastní hosting a odkazy jsou ještě na starou doménu, postupně to opravuju, ale musím to dělat ručně, takže to trvá. Odkazy v tomhle článku už by měly být opraveny;)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *