novolunní v rybách

Novolunní v Rybách je tady

Letos si tedy s námi Luna moc zajímavě hraje. Dvojitý úplněk v lednu, další dvojitý úplněk nás čeká nyní, v březnu, a teď tu máme novolunní v Rybách, přičemž Ryby momentálně vládnou i Slunci. Závěr jejich působení (tj. od 21.2. do 20.3.) si tak můžeme vychutnat skutečně naplno :) Nadvláda Ryb je spojená s vyšší emocionalitou, na povrch vyplouvají staré křivdy a bolesti. Osoby, které jsou i normálně labilnější mohou nyní zažívat skutečnou jízdu na emoční horské dráze.

 

Novolunní v Rybách

Astronomicky jsme do novolunní v Rybách vstoupili dnes, 17.března 2018, ve 14:11. Ale jeho energii dnes pocítíme po celý den a ještě pár dnů následujících. Zároveň s ním přišel i poslední (aspoň doufám:)) záchvěv zimy a tak je dnešní den ideální k odpočinku a regeneraci.

Možná budete mít tendenci všechny ty emoce nějak řešit, vyvolávat konflikty, zapíjet žal alkoholem nebo jej řešit jiným nezdravým způsobem, jako je přejídání a podobně. To ale žádné řešení není. Pozor také na vzdušné zámky, iluze a zaslepenost vlastními domněnkami, které vás dnes mohou také tížit více než jindy.

 

Vše odplouvá

Síla tohoto novolunní spočívá i v tom, že se jedná o poslední novolunní astrologického roku. Navíc právě v posledním znamením zvěrokruhu – Rybách. A blíží se i konec zimy, období stagnace, a nastává jaro, tedy čas růstu a nových začátků. Je tudíž ideální čas nechat věci jít. Staré emoční vzorce, bolest, strach, tíhu. Klidně si zalezte do peřin a nechejte slzy ať tečou a odplaví všechno, co již nepotřebujete. Napusťte si vanu, přidejte sůl a bylinky a očistěte se od toho, co již nemá ve vašem životě místo.

Z pohledu magie je dnešek ideálním dnem na zapuzující kouzlo nebo odpoutávání energetických vazeb. Provést můžete i rituál odpuštění. Obecně se věnujte právě „vyhánění“ věcí ze života, odpouštění, očistě, rozloučení. A to jak ve smyslu rituálním, tak třeba i skrze meditace, zmíněné koupele nebo vyjádření emocí.

Vše, co necháme teď, s koncem zimy, odejít, nás nebude tížit, až nastane jaro a bude čas opět napřít síly k růstu, novým cílům a novým příležitostem. Využijte proto tento den na maximum:) S láskou Lúmenn

 

 

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Novolunní v Rybách je tady

  1. Pěkný článek. Teď se opravdu daří odpočinku, úklidu a uvolnění. To staré pustit a odpustit. Někdy je situaci složitější, když někdo visí na vaší ruce do propasti, snaží se vás cukáním stáhnout a v amoku si neuvědomuje, že spadnete oba.
    V té situaci odpustíte, ale snažíte se nepustit, dokud to jde a dát tomu člověku naději, aby se chytil rukama nohama a vytáhl se za vámi a začal normálně žít. Je to blbý pocit vidět tu rokli, kam ten člověk spadne, když ho pustíte, někdy ale dojdou síly a nenaděláte nic. Ale to jsou výjimečné situace, kdy odpuštění už nastalo, ale ještě se čeká, jestli se ta osoba chytí, nebo spadne.
    Líbí se mi jaro, protože začínají nové tvořivé záliby. Nové zajímavé kontakty. Letošní jaro bude krásné pro hodně lidí, možná vím a nepovím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *