novoluní v rybách

Novoluní v Rybách (6.3.2019)

Letošní novoluní ve znamení Ryb nastane ve středu 6.března 2019 a to přesně v 17:03. Ryby jsou znamením hlubokých emocí a do hloubek se budeme nořit i s touto Lunou. Je ideální čas na cestu do vašeho nitra, kde se mohou odemknout dlouho zamknutá místa a z nich konečně uniknout na svobodu dlouho spoutávané emoce. Právě emoce budou tématem tohoto novoluní – jejich čištění, prožívání, uzdravování.

 

Znamení Ryb

Ryby (21.2-20.3.) jsou citlivé, skromné a sentimentální. Touží po rodině, domově a lásce. Jsou schopné se nezištně obětovat pro druhé a zklamání v lásce i v životě tak zažívají velice často. Ryby jsou velmi empatické, mají sklony k paranormálnu a mnohdy vnímají víc, než ostatní. Snaží se vše pochopit do hloubky, odsuzují povrchnost a unáhlenost.
Ryby jsou často přecitlivělé, ale to jim pomáhá ve tvůrčí činnosti a vyhledávání krásy, v čemž opravdu toto znamení vyniká. Dokáží proplout životem, aniž by si jich někdo všiml, a nebo rozvířit vody svými nápady a idejemi. Voda, kterou představují Ryby, je tekoucí řeka – tu a tam říčka poskakující po kamení a místy pomalu se přelévající bahnitý veletok. Silnou stránkou Ryb je intuice, doplatit mohou zejména na svoji nesmělost.

ryby

-> Inspirace pro znamení Ryb <-

 

Novoluní v Rybách

Síla tohoto novolunní spočívá mimo jiné v tom, že se jedná o poslední novolunní astrologického roku. Znamení Ryb totiž uzavírá zvěrokruh. Blíží se také konec zimy, období stagnace, a nastává jaro, tedy čas růstu a nových začátků. Je tudíž ideální čas nechat věci jít. Staré emoční vzorce, bolest, strach, tíhu. Klidně si zalezte do peřin a nechejte slzy ať tečou a odplaví všechno, co již nepotřebujete. Napusťte si vanu, přidejte sůl a bylinky a očistěte se od toho, co již nemá ve vašem životě místo.

novoluní v rybách

Z pohledu magie je středeční novoluní ideálním dnem na zapuzující kouzlo nebo odpoutávání energetických vazeb. Provést můžete i rituál odpuštění. Můžete se také pustit do očisty vašeho domova od negativních energií.

Obecně se věnujte právě „vyhánění“ věcí ze života, odpouštění, očistě, rozloučení. A to jak ve smyslu rituálním, tak třeba i skrze meditace, zmíněné koupele nebo vyjádření emocí.

Nemusíte ale jen ze sebe dostávat emoce, které vás tíží a trápí. Je také ideální čas dát najevo to, co cítíte, svým blízkým.

Ryby jsou navíc i znamením hluboce spirituálním. Rozvíjejte tedy v tomto čase svoji intuici a magické schopnosti. Je vhodná doba na rituály spojené s věštěním a otevíráním třetího oka.

Kéž je pro vás toto novoluní očistné a přínosné. S láskou Lúmenn

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Novoluní v Rybách (6.3.2019)

  1. Střepy přinášejí štěstí, možná to tak i někdy je. Protože mysl se na chvilku odpoutá a talířek vyklouzne. Přímo mě se to teď nestalo, ale možná, že i v kolektivu, kde se to stane jen jednomu, se něco podaří. Sada příjemných znamení k tomu, které dávají smysl k tématu. Pak třeba fakt jo.

    Co se povede jednomu člověku, může se podařit více lidem. A pak má naději celý národ. Když má naději národ , už je naděje pro další národy. Naděje na dobré vztahy v národní a mezinárodní notě.
    Až najdete svůj sen , zjistíte, že už se vám dávno splnil. https://www.youtube.com/watch?v=JV86q4YmTFk

    Vyndej obrázek z krabice a zjisti, že co na ní je se realizovalo. Jako z velké koule slunce, když vychází světlo a promítá se všemi směry, tak obraz tvých snů se už nyní promítá všude kolem tebe.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *