novoluní v rybách

Novoluní v Rybách (6.3.2019)

Letošní novoluní ve znamení Ryb nastane ve středu 6.března 2019 a to přesně v 17:03. Ryby jsou znamením hlubokých emocí a do hloubek se budeme nořit i s touto Lunou. Je ideální čas na cestu do vašeho nitra, kde se mohou odemknout dlouho zamknutá místa a z nich konečně uniknout na svobodu dlouho spoutávané emoce. Právě emoce budou tématem tohoto novoluní – jejich čištění, prožívání, uzdravování.

 

Znamení Ryb

Ryby (21.2-20.3.) jsou citlivé, skromné a sentimentální. Touží po rodině, domově a lásce. Jsou schopné se nezištně obětovat pro druhé a zklamání v lásce i v životě tak zažívají velice často. Ryby jsou velmi empatické, mají sklony k paranormálnu a mnohdy vnímají víc, než ostatní. Snaží se vše pochopit do hloubky, odsuzují povrchnost a unáhlenost.
Ryby jsou často přecitlivělé, ale to jim pomáhá ve tvůrčí činnosti a vyhledávání krásy, v čemž opravdu toto znamení vyniká. Dokáží proplout životem, aniž by si jich někdo všiml, a nebo rozvířit vody svými nápady a idejemi. Voda, kterou představují Ryby, je tekoucí řeka – tu a tam říčka poskakující po kamení a místy pomalu se přelévající bahnitý veletok. Silnou stránkou Ryb je intuice, doplatit mohou zejména na svoji nesmělost.

ryby

-> Inspirace pro znamení Ryb <-

 

Novoluní v Rybách

Síla tohoto novolunní spočívá mimo jiné v tom, že se jedná o poslední novolunní astrologického roku. Znamení Ryb totiž uzavírá zvěrokruh. Blíží se také konec zimy, období stagnace, a nastává jaro, tedy čas růstu a nových začátků. Je tudíž ideální čas nechat věci jít. Staré emoční vzorce, bolest, strach, tíhu. Klidně si zalezte do peřin a nechejte slzy ať tečou a odplaví všechno, co již nepotřebujete. Napusťte si vanu, přidejte sůl a bylinky a očistěte se od toho, co již nemá ve vašem životě místo.

novoluní v rybách

Z pohledu magie je středeční novoluní ideálním dnem na zapuzující kouzlo nebo odpoutávání energetických vazeb. Provést můžete i rituál odpuštění. Můžete se také pustit do očisty vašeho domova od negativních energií.

Obecně se věnujte právě „vyhánění“ věcí ze života, odpouštění, očistě, rozloučení. A to jak ve smyslu rituálním, tak třeba i skrze meditace, zmíněné koupele nebo vyjádření emocí.

Nemusíte ale jen ze sebe dostávat emoce, které vás tíží a trápí. Je také ideální čas dát najevo to, co cítíte, svým blízkým.

Ryby jsou navíc i znamením hluboce spirituálním. Rozvíjejte tedy v tomto čase svoji intuici a magické schopnosti. Je vhodná doba na rituály spojené s věštěním a otevíráním třetího oka.

Kéž je pro vás toto novoluní očistné a přínosné. S láskou Lúmenn

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 komentáře u „Novoluní v Rybách (6.3.2019)

 1. Střepy přinášejí štěstí, možná to tak i někdy je. Protože mysl se na chvilku odpoutá a talířek vyklouzne. Přímo mě se to teď nestalo, ale možná, že i v kolektivu, kde se to stane jen jednomu, se něco podaří. Sada příjemných znamení k tomu, které dávají smysl k tématu. Pak třeba fakt jo.

  Co se povede jednomu člověku, může se podařit více lidem. A pak má naději celý národ. Když má naději národ , už je naděje pro další národy. Naděje na dobré vztahy v národní a mezinárodní notě.
  Až najdete svůj sen , zjistíte, že už se vám dávno splnil. https://www.youtube.com/watch?v=JV86q4YmTFk

  Vyndej obrázek z krabice a zjisti, že co na ní je se realizovalo. Jako z velké koule slunce, když vychází světlo a promítá se všemi směry, tak obraz tvých snů se už nyní promítá všude kolem tebe.

 2. Myslím, že budu tady diskusích už jen pár měsíců, možná ani tolik ne.
  Protože hra na život už na všech cestách končí a začíná život v plných doušcích.
  Poslouchej hlas svého srdce, kam tě srdce táhne. Síla srdcí je už opravdu v plné síle.

  https://www.youtube.com/watch?v=RRLpgt7YEe0

  Srdce je jako radar. Nemá přesný plán, stejně dojde k srdci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *