úplněk v rybách

Novoluní v Blížencích – 13.6.2018

A máme tu zase novoluní. Tentokrát ve znamení Blíženců a za sebe mohu říci, že je to opět hukot. Od doby, co jsem se začala více propojovat s Bohyní, na mě mají měsíční fáze silnější vliv, než kdy dřív v mém životě. A tohle novoluní ve znamení nových začátků skutečně přišlo v pravý čas. Jak jste se mohli dočíst v článku Jako fénix z popela…, mým životem otřásají divoké turbulence a nový začátek je přesně něco, co nutně potřebuji. Tak snad nám ho dnešní novoluní přinese – a co ještě dalšího? Pojďme se na to mrknout.

 

Novoluní v Blížencích 13.6.2018

Novoluní v Blížencích nás čeká dnes, 13.června, přesně ve 21:43. Novoluní, jakožto začátek měsíčního cyklu, „bod nula“, je vždycky symbolem nového začátku. Stará luna umírá, nová se rodí. A připojíme-li k tomu vzdušné a přelétavé znamení Blíženců, kteří jako by sami byli jedna veliká změna, potřeba vykročení novým směrem ještě zesílí.

Pokud chcete začít nový projekt, přestaňte to odkládat a udělejte to hned. Zvedněte telefon, napište email, otevřete dveře. Je čas. Platí to i naopak – pokud chcete s něčím skončit, přestaňte váhat. Řekněte své sbohem všemu, co ve vašem životě již nemá místo. Poděkujte za zkušenost a jděte dál, bez ohlížení přes rameno.

Pokud se všechno ve vašem životě lidově řečeno sere, nevěšte hlavu. Dnes nastává bod zlomu. Vše se zase v dobré obrátí, novoluní přináší svěží vítr a pomůže vám konečně vyřešit vlekoucí se situaci. Navíc tu máme za chviličku letní slunovrat, další symbol nového začátku, času hojnosti, plodnosti, radosti a slunce. Mraky se rozptylují a všechno zase bude veselejší :)

Kéž vaše novoluní proběhne bezbolestně, kéž jakákoli očista od starých nánosů přinese jen pocit úlevy.

Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

 

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Novoluní v Blížencích – 13.6.2018

  1. Zase všechno pasuje na 200%. Jak to ta Lumennka dělá. Dokončil jsem zrovna nějaké svoje akce, finalizoval. A rozjíždím nové. Mám pocit, že celý svět voní. Všichni kolem mě jsou načančaní, usměvaví. Žádní strašáci nikde ani pod stolem. ( To byl vtip.)
    Jedem v jednom kole. Celé fabriky domlouvají nové rozjezdy a nový vývoj. To pak znamená nové příležitosti pro kulturu a sport. Energie roste, jako solární discopárty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *