♣ Neohrozí moje karty dotyk cizí osoby?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.
♣ Otázka: Ahojky Lúmennko,
prosím, chtěla bych se zeptat, zda je o tarotových kartách pravda, že když s nimi pracuje, ba dokonce na ně jen sáhne někdo cizí, prostě komu nepatří, tak že karty přestanou „fungovat“ a dotyčnému nepovolanému se bude smůla jen hrnout. Děkuji za odpověď :)
S láskou, Cherrynka


Odpověď: Ahoj, faktem je, že pokud se někdo cizí dotkne tvých karet (i když mu vykládáš a on si je tahá), vždy se na ně přenese trocha jeho energie a je třeba je čas od času čistit. To probíhá tak, že jednu po druhé vezmeš do dlaní a chvíli je držíš a nabíjíš svojí energií. Ale krom toho drobného ovlivnění na ně cizí dotek nemá velký vliv a rozhodně na nikoho nepřivolají nějakou „kletbu“ nebo tak něco:)

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

8 thoughts on “♣ Neohrozí moje karty dotyk cizí osoby?

  1. To je pravda. Já mám své tarotové karty už od vánoc a taky jsem je ještě nečistila. To musím někdy provést. Až bude klid.

  2. Ahoj. Samozřejmě věřte si čemu chcete, ale karty jsou jen náhoda. :) A jak známo i náhody může někdy vyjít.

  3. [2]: To je věc názoru. Jung by tuhle "náhodu" popsal jako synchronicitu. Navíc práce s kartami nemusí být nutně nahlížení do budoucnosti, karty můžou jen pomáhat tvé vnitřní krajině, aby se ti ukázala i venku – jejich prostřednictvím.

  4. Naopak myslím, že se toho přenosu energie dá využít. Pokud vykládám někomu jiýmu, než sobě, tak je rád nechávám karty zamíchat podle svého právě aby si je mohli osahat. Myslím, že výklad pak sedí víc… Ale to je jen můj smělý názor :o)

  5. Když se někdo dotýká mých karet, připadá mi, jako by mi sahal přímo do duše.

  6. ALUE KAROLÍNA LOSKOTOVÁ JE VTĚLENÍM ĎÁBLA!!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *