♣ Neladí mi element a znamení, je to v pořádku?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj Lúmennko, opět já. Tentokrát je však má otázka z trošku jiného soudku. Mé znamení je rak – je to vodní znamení, ale ja se vody bojím, nedělá mi dobře (nepočítám teď koupel), jako element mi byla vždy blíše Země než voda, co za tím stojí? Lümná

Lúmenn: Doporučuju výpočet ascendentu, který hodně ovlivňuje povahu člověka. Dobré stránky, které to udělají i s výkladem a vlastně celým horoskopem jsou najdise.cz (odkaz přímo na tvorbu horoskopu se vším všudy je tady). Mimoto voda, jakožto račí element, neznamená jen tíhnutí k určitému živlu, ale vztahuje se i k rysům povahovým. Voda se pojí s melancholickou povahou, citlivostí, introverzí apod.
A úplně na závěr – ačkoli 99% lidí, které znám, odpovídají svým astrologickým předpokladům (něco o tom jsem psala tady), možná jsi součást toho jednoho procentního bodu a astrologie tě netrefila. Každopádně si z toho nedělej těžkou hlavu, že jsi jako nějaký „divný rak“ a nech to plynout…jako…jako vodu:)

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “♣ Neladí mi element a znamení, je to v pořádku?

  1. ALUE KAROLÍNA LOSKOTOVÁ JE VTĚLENÍM ĎÁBLA!!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *